fbpx

Žmogaus studijų centras, UAB

Pradžia » Mokymų organizatoriai » zmogaus-studiju-centras


Adresas: Trakų 8 korp. 2a, Vilnius LT-2001
Telefono numeris: (8 5) 262 67 63
Tinklapis: http://www.humanstudy.lt

Turite klausimų?  Pateikti užklausą

Aprašymas

PERSONALO SPRENDIMAI

Ateinantys darbuotojai. Darbuotojų paieška ir atranka.

Atliekame personalo atranką ir tiesioginę paiešką. Naudojamės moderniais kandidatų įvertinimo metodais ir teikiame rekomendacijas, kaip juos greitai integruoti į dirbantį kolektyvą. Galime vykdyti projektus Europos Sjungos šalyse ir NVS. Mokome organizacijas tinkamai pasirinkti darbuotojus.

Esantys darbuotojai. Darbuotojų įvertinimas, mokymas, ugdymas.

Ugdome darbuotojų kompetenciją mokymo seminaruose, įvertiname personalo kompetenciją ir darbo kokybę.

Atliekame organizacijos tyrimus – nustatome stipriąsias ir koreguotinas organizacijos sritis, remdamiesi tyrimo rezultatais teikiame rekomendacijas ir problemų sprendimo būdus. Įvertiname darbuotojų kompetenciją.

Išeinantys darbuotojai. Pagalba pokyčių laikotarpiu.

Padedame organizacijoms pasikeitimo, reorganizacijos, susijungimo laikotarpiu. Konsultuojame ir mokome, kaip pasiruošti pasikeitimų laikotarpiui, kaip elgtis atleidžiant darbuotojus. Padedame atleistiems darbuotojams įprasminti naują situaciją ir pasiruošti tęsti karjerą bei ieškoti naujo darbo.

 

KRITINIAI ORGANIZACIJOS SĖKMĖS VEIKSNIAI

Organizaciją supanti aplinka

Padedame organizacijoms tirti rinką ir pasirinkti būdus jai veikti. Atliekame kokybinius rinkos tyrimus, būtinus vartotojų elgesiui, reklamos strategijai, konkrečių reklamos veiksmų efektyvumui numatyti. Teikiame rekomendacijas, kaip padidinti klientų lojalumą ir rinkos kapitalą.

Klimatas organizacijoje

Padedame organizacijoms tirti emocinį klimatą, darbuotojų lojalumą, padalinių ir funkcijų tarpusavio santykius, organizacijos įvaizdį formuojančius veiksnius. Teikiame rekomendacijas, kaip optimizuoti personalo valdymą siekiant iškeltų tikslų.

……………………………………………………………………………………………………………………………..

PSICHOLOGIJA

Norintiems pažinti save ir kitus

2005 metų rudenį sėkmingai pradėtas naujas mūsų projektas – PSICHOLOGIJOS AKADEMIJA. Tai 2 metų neformalios psichologijos studijos visiems norintiems pagerinti savo gyvenimo kokybę, pažinti save ir kitus,
daryti įtaką aplinkiniams. Siūlomos dvi kryptys: organizacinė psichologija ir praktinė psichologija.

Apie gyvenimiškus sunkumus

Leidžiame žurnalą „Psichologija Tau“. Jame visada rasite įdomių straipsnių, ir patarimų, kaip įveikti gyvenimiškus sunkumus.

Jei reikia patarimo sunkiu laikotarpiu

Teikiame psichologines konsultacijas asmenims bei šeimoms.

……………………………………………………………………………………………………………………………..

Kodėl mums sekasi?

Mūsų veiklos sėkmę ir plėtrą lemia universalumas ir sugebėjimas tiksliai bei greitai reaguoti į kliento poreikius, naujovių diegimas, patikimumas ir profesionalių darbuotojų komanda. Mūsų įstaigoje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, kai kurie iš jų turi daktaro laipsnį, dėsto Vilniaus universitete, yra pristatę savo darbų JAV ir Vakarų Europoje, yra baigę mokslus Lietuvos ir užsienio universitetuose.

Kad mus suprastų

Paslaugas teikiame lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Kursų temos


Visi šio organizatoriaus kursai:


Atsiliepimai


Kolkas nėra jokių atsiliepimų.
Parašykite atsiliepimą: