Apie projektą

Mokymugidas.lt yra vienas populiariausių mokymų katalogų Lietuvoje, skirtas padėti lengviau rasti artimiausius kursus, mokymus ir seminarus. Šio projekto tikslas yra sukurti patrauklią ir efektyvią platformą, kuri suteiks naudingą informaciją apie organizuojamus mokymus bei padės rasti ir užsiregistruoti į reikiamus kursus.

Svetainė mokymugidas.lt kursų kalendorius, kurioame mokymų organizatoriai gali talpinti išsamius kursų aprašymus, tvarkaraščius, kainas ir kitą reikalingą informaciją. Ieškantys tinkamų mokymų ar seminaro, galės naršyti naudodamiesi paieškos sistema, kuri leis filtruoti skelbimus pagal savo poreikius: temą, vietą, datą, kainą ir pan.

Projekto funkcionalumas apima:

  • Registracija: mokymų organizatoriai gali susikurti savo paskyras, kuriomis galės naudotis norėdami skelbti mokymų tvarkaraščius.
  • Paieška: naudotojai gali ieškoti kursų pagal įvairius filtrus, pavyzdžiui, pagal temą, vietą, datą ar kainą.
  • Kursų talpinimas: mokymų organizatoriai gali įkelti išsamius kursų aprašymus, įskaitant temą, lektorius, kursų trukmę, tvarkaraščius, vietą, reikiamus išankstinius žinių lygius ir kita svarbią informaciją.
  • Atsiliepimai: baigę kursus, galės palikti atsiliepimus apie lektorius ir patį kursą, kas padės kitiems priimti sprendimus.
  • Užklausos: platforma suteikia galimybę lankytojams siųsti pranešimus ir gauti svarbią informaciją apie kursus pačioje sistemoje.

Mokymugidas.lt tikslas – tapti populiariausiu mokymų katalogu, kurioje galima lengvai rasti ir užsiregistruoti į jų poreikius atitinkančius mokymus bei seminarus. Projektas sieks didinti prieinamumą švietimo paslaugoms ir skatinti nuolatinį mokymosi ir tobulėjimo procesą.

mokymugidas.lt administruojančios įmonės rekvizitai:

M projektų valdymas, MB
info@mokymugidas.lt