fbpx

Norite skelbi savo organizuojamus mokymus?

Mokymugidas.lt yra viena didžiausia kursų ir mokymų viešinimo platforma Lietuvoje, kurios pagalba jūs galite efektyviai ir patogiai talpinti informaciją apie savo organizuojamus kursus ir mokymus. Mūsų platforma suteikia jums galimybę pasiekti didelią auditoriją ir pritraukti potencialius studentus bei dalyvius.

Registruokitės, kaip mokymų organizatorius mokymugidas.lt platformoje ir pasiekite daugiau studentų jau šiandien!

Registracija mokymų organizatoriams:

    Nepriklausomai nuo to, ar organizuojate akademinį kursą, profesinį mokymą ar specializuotą seminarą, mokymugidas.lt suteiks jums patogius įrankius kursų viešinimui. Mūsų naudotojo draugiška sąsaja leis jums lengvai kurti ir redaguoti kursų aprašus, nustatyti datos ir laikus, bei pateikti informaciją apie lektorių ar instruktorių. Svarbu, kad talpinama informacija atitiktų informacijos talpinimo taisykles ir sąlygas.

    Suprantame, kad jums svarbu pasiekti teisingą auditoriją. Todėl mokymugidas.lt suteikia galimybę taikyti pažangius filtrus, kad būtų lengviau rasti būtent tuos žmones, kurie yra suinteresuoti jūsų kursais ir mokymais. Be to, mūsų platforma suteikia statistikos ir analitinę informaciją apie jūsų kursų pasiekiamumą, kad galėtumėte stebėti ir optimizuoti savo veiklą.