fbpx

Norite skelbi savo organizuojamus mokymus?

Mokymugidas.lt yra kursų ir mokymų viešinimo katalogas Lietuvoje, turintis net 20 000 lankytojų per mėn. Platformoje jūs galite efektyviai ir patogiai talpinti informaciją apie savo organizuojamus kursus ir mokymus. 

Paskyra
Nemokama
Premium
Kaina
0 Eur
Nuo 10 Eur/mėn.*
Neribotas skelbimų talpinimas
Užklausos mygtukas
Registracijos mygtukas
X
Telefono numeris
X
Aktyvi nuoroda į jūsų svetainę
X
Logotipo rodymas
X

*Mokama už visus metus. Kaina priklauso nuo mokymų skaičiaus ir naudojamų kategorijų. Ne PVM objektas.

 

Registracija mokymų organizatoriams:

    Nepriklausomai nuo to, ar organizuojate akademinį kursą, profesinį mokymą ar specializuotą seminarą, mokymugidas.lt suteiks jums patogius įrankius kursų viešinimui. Mūsų naudotojo draugiška sąsaja leis jums lengvai kurti ir redaguoti kursų aprašus, nustatyti datos ir laikus, bei pateikti informaciją apie lektorių ar instruktorių. Svarbu, kad talpinama informacija atitiktų informacijos talpinimo taisykles ir sąlygas.

    Suprantame, kad jums svarbu pasiekti teisingą auditoriją. Todėl mokymugidas.lt suteikia galimybę taikyti pažangius filtrus, kad būtų lengviau rasti būtent tuos žmones, kurie yra suinteresuoti jūsų kursais ir mokymais. Be to, mūsų platforma suteikia statistikos ir analitinę informaciją apie jūsų kursų pasiekiamumą, kad galėtumėte stebėti ir optimizuoti savo veiklą.