Nemokama registracija mokymų organizatoriams

Mokymugidas.lt yra nemokama kursų ir mokymų viešinimo katalogas Lietuvoje, turintis net 20 000 lankytojų per mėn. Platformoje jūs galite efektyviai ir patogiai talpinti informaciją apie savo organizuojamus kursus ir mokymus. 

Paskyra
Nemokama
Premium
Kaina
0 Eur
Nuo 12 Eur/mėn.*
Neribotas skelbimų talpinimas
Užklausos mygtukas
Registracijos mygtukas
X
Telefono numeris
X
Aktyvi nuoroda į jūsų svetainę
X
Logotipo rodymas
X
Organizatorių skiltis
X

*Kaina (be PVM) priklauso nuo skelbimų skaičiaus, naudojamų kategorijų ir kitų sutartų sąlygų.

Papildomai:

  • 20 Eur/mėn – Skelbimo iškėliamas savo kategorijoje ir pridedamas prie siunčiamo naujienlaiškio.
  • Sutartinė kaina – už dedikuotą reklamą jūsų kursams ar jūsų, kaip mokymo organizatoriaus.

 

Registracija mokymų organizatoriams:

    Nepriklausomai nuo to, ar organizuojate akademinį kursą, profesinį mokymą ar specializuotą seminarą, mokymugidas.lt suteiks jums patogius įrankius kursų viešinimui. Mūsų naudotojo draugiška sąsaja leis jums lengvai kurti ir redaguoti kursų aprašus, nustatyti datos ir laikus, bei pateikti informaciją apie lektorių ar instruktorių. Svarbu, kad talpinama informacija atitiktų informacijos talpinimo taisykles ir sąlygas.

    Suprantame, kad jums svarbu pasiekti teisingą auditoriją. Todėl mokymugidas.lt suteikia galimybę taikyti pažangius filtrus, kad būtų lengviau rasti būtent tuos žmones, kurie yra suinteresuoti jūsų kursais ir mokymais. Be to, mūsų platforma suteikia statistikos ir analitinę informaciją apie jūsų kursų pasiekiamumą, kad galėtumėte stebėti ir optimizuoti savo veiklą.