Arūnas Girdziušas

Pradžia » Lektoriai » Arūnas Girdziušas

Programuotojo ir saugumo eksperto lektoriaus aprašymas:

Mūsų programavimo ir saugumo eksperto lektorius yra aukščiausios kvalifikacijos specialistas, turintis gilius įgūdžius programavimo, IT saugumo ir tinklo technologijų srityse. Šis ekspertas turi ne tik teorinę žinių bazę, bet ir praktinį patyrimą, leidžiantį jį išsamiai suprasti ir pasirengti spręsti įvairias programavimo ir saugumo iššūkius.

Jo ar jos patirtis apima:

1. Gilią žinias programavimo srityje, įskaitant populiariausias programavimo kalbas, tokias kaip Java, Python, C++, JavaScript ir kitas, taip pat sugebėjimą kurti efektyvų, patikimą ir saugų programinį kodą.
2. Išsamų supratimą apie informacijos technologijų (IT) saugumo principus, įskaitant įsilaužimų aptikimo, duomenų šifravimą, autentifikaciją, autorizaciją ir kt.
3. Įgūdžius kurti saugų programinį kodą, atsižvelgiant į įvairius saugumo pažeidžiamumus ir atakų scenarijus.
4. Patirtį vykdant saugumo auditus, analizuojant sistemų pažeidžiamumus ir teikiant rekomendacijas jų spręsti.
5. Gebėjimą efektyviai bendrauti su auditorija, aiškiai ir suprantamai pristatyti sudėtingus techninius konceptus, tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems auditorijos nariams.
6. Nuolatinį tobulėjimą, stebint naujausias saugumo tendencijas, mokantis naujų technologijų ir dalyvaujant saugumo mokymuose, seminaruose ir konferencijose.

Mūsų programavimo ir saugumo eksperto lektorius yra įkvėpęs ir motyvuotas mentorius, kuris siekia perduoti savo aukšto lygio žinias ir patirtį studentams bei kolegoms, siekiantiems geriau suprasti ir pritaikyti saugumo principus programavimo procese.

Arūnas Girdziušas



Mokymų ir kursų temos