B1 kategorija yra skirta vairuoti mažatūriams automobiliams:

  1. Didžiausiasis projektinis greitis neviršija 45 km/h.
  2. Variklio darbinis tūris neviršija 50 cm3.
  3. Masė be krovinio ne didesnė kaip 400 kg.
  4. Kroviniams vežti skirtos keturratės motorinės transporto priemonės masė ne didesnė kaip 550 kg (be akumuliatorių baterijų, jei tai elektros varikliu varoma transporto priemonė).
  5. Didžiausioji naudingoji galia ne didesnė kaip 15 kW.

B1 vairavimo kursuose galima išmokti:

  1. Teorinės žinios: Per teorinę dalį jums bus pristatytos eismo taisyklės, kelio ženklai, eismo kontrolė, privalomi dokumentai ir kitos teorinės žinios apie vairavimą mažatūriu automobiliu.
  2. Praktinė mokymas: Jums bus suteiktos praktinės pamokos, kad išmoktumėte valdyti mažatūrį automobilį. Mokysitės apie judėjimą tiesioje eismo juostoje, posūkius, įjungimą, išjungimą, stabdymą, parkavimą ir kitas esmines vairavimo technikas.
  3. Manevrai: Mokysitės atlikti tam tikrus privalomus manevrus, pvz., Parkuoti automobilį, atlikti atbulinį manevrą, įveikti “u” formos kliūtis ir pan.
  4. Saugumas: Taip pat bus skiriama daug dėmesio saugumui. Jums bus mokoma, kaip tinkamai elgtis kelyje, kaip reaguoti į pavojingas situacijas ir kaip atpažinti potencialias pavojingas situacijas.
  5. Eksaminas: Po teorinio ir praktinio mokymo, jums teks laikyti vairavimo egzaminą. Egzaminas gali apimti teorinį testą, kurio metu turėsite atsakyti į klausimus apie eismo taisykles, ir praktinį testą, kurio metu turėsite įrodyti savo vairavimo įgūdžius su mažatūriu automobiliu.


Mokymų ir kursų temos