Grafinio dizaino ir maketavimo kursai I

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Grafinio dizaino, maketavimo kursai » Grafinio dizaino ir maketavimo kursai I

Tipas: Kursai
Lygis: pradedantiesiems, pažengusiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių, Anglų, Rusų
Trukmė: 6 mėn. (2 ak. val.)
Organizatorius: IKANDU, VšĮ

Kaina: 60€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-05-06

Vilniuje

Akademijos g. 4 4/420, Vilnius, 08412, Lietuva

2024-05-06

Internetu

Akademijos g. 4 4/420, Vilnius, 08412, Lietuva

Lektoriai

Grafinis dizaineris yra kūrybinis specialistas, kuris naudoja savo meninius ir techninius įgūdžius, siekdamas kurti vizualius komunikacijos sprendimus. Jų darbas apima platesnės dizaino pramonės, reklamos, leidybos, interneto puslapių, socialinių tinklų ir daugelio kitų sričių kontekste.

Šie specialistai, tokie kaip aš, turi stiprų estetinį pojūtį, sugeba kurti unikalius ir pritaikytus dizainus, atsižvelgdami į kliento poreikius ir tikslus. Mes naudojame įvairius dizaino įrankius, tokius kaip Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, Atviro kodo ir kitus, norėdami sukurti įspūdingus maketus, grafiką, logotipus, plakatus, reklaminius skydelius ir kitus vizualinius elementus.

Grafinio dizainerio darbas apima daugybę pareigų, pradedant nuo kūrybinio proceso, kurio metu jie kuria dizaino koncepcijas ir maketus, ir baigiant techniniu pusi, kurį sudaro projektų ruošimas spaudai arba internetui. Be to, jie turi bendrauti su klientais, suprasti jų pageidavimus ir rasti sprendimus, atitinkančius jų poreikius.

Ši specialybė reikalauja nuolatinio tobulėjimo ir stebėjimo naujų dizaino tendencijų ir technologijų srityje. Grafinis dizaineris turi būti pasirengęs kurti originalius, inovatyvius ir funkcinius dizainus, atitinkančius šiuolaikinius standartus ir klientų lūkesčius. Tai dinamiška ir įdomi karjera, kurioje kiekvieną dieną galima išbandyti savo kūrybiškumą ir talentą.


Programuotojo ir saugumo eksperto lektoriaus aprašymas:

Mūsų programavimo ir saugumo eksperto lektorius yra aukščiausios kvalifikacijos specialistas, turintis gilius įgūdžius programavimo, IT saugumo ir tinklo technologijų srityse. Šis ekspertas turi ne tik teorinę žinių bazę, bet ir praktinį patyrimą, leidžiantį jį išsamiai suprasti ir pasirengti spręsti įvairias programavimo ir saugumo iššūkius.

Jo ar jos patirtis apima:

1. Gilią žinias programavimo srityje, įskaitant populiariausias programavimo kalbas, tokias kaip Java, Python, C++, JavaScript ir kitas, taip pat sugebėjimą kurti efektyvų, patikimą ir saugų programinį kodą.
2. Išsamų supratimą apie informacijos technologijų (IT) saugumo principus, įskaitant įsilaužimų aptikimo, duomenų šifravimą, autentifikaciją, autorizaciją ir kt.
3. Įgūdžius kurti saugų programinį kodą, atsižvelgiant į įvairius saugumo pažeidžiamumus ir atakų scenarijus.
4. Patirtį vykdant saugumo auditus, analizuojant sistemų pažeidžiamumus ir teikiant rekomendacijas jų spręsti.
5. Gebėjimą efektyviai bendrauti su auditorija, aiškiai ir suprantamai pristatyti sudėtingus techninius konceptus, tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems auditorijos nariams.
6. Nuolatinį tobulėjimą, stebint naujausias saugumo tendencijas, mokantis naujų technologijų ir dalyvaujant saugumo mokymuose, seminaruose ir konferencijose.

Mūsų programavimo ir saugumo eksperto lektorius yra įkvėpęs ir motyvuotas mentorius, kuris siekia perduoti savo aukšto lygio žinias ir patirtį studentams bei kolegoms, siekiantiems geriau suprasti ir pritaikyti saugumo principus programavimo procese.


Mūsų kursai skirti tiek naujokams, tiek patyrusiems, siekiantiems išmokti ar tobulinti grafinio dizaino ir maketavimo įgūdžius. Per šį kursą mokiniai išmoks kurti unikalius dizainus, supras svarbiausius dizaino principus, ir įvaldys įrankius, kurie reikalingi kurti profesionalius maketus. Pasibaigus kursams, mokiniai bus pasiruošę įsidarbinti grafikos dizaino srityje arba dirbti savarankiškai.

Ar svajojate apie karjerą grafinio dizaino srityje? Mūsų Grafinio Dizaino ir Maketavimo Kursai yra puikus būdas pradėti savo kelionę šioje įdomioje srityje. Šie kursai skirti tiek naujokams, tiek patyrusiems, kurie siekia įgyti ar tobulinti savo įgūdžius. Per kursus išmoksite kurti įspūdingus dizainus, suprasti svarbiausius dizaino principus ir naudoti įrankius, reikalingus profesionaliems maketavimui. Mūsų detaliai struktūruota programa apima įvairias disciplinas, įskaitant spalvų teoriją, dizaino principus, tipografiją, vaizdų redagavimą ir daugiau. Tai puiki galimybė įgyti praktinius įgūdžius ir pasirengti įsidarbinti grafinio dizaino srityje arba dirbti savarankiškai. Nepamirškite prisijungti prie mūsų kursų ir pradėti kurti savo grafinio dizaino meistriškumą jau šiandien!

Mokymų programa:

Mūsų programa apima įvairias disciplinas, įskaitant, bet neapsiribojant, spalvų teoriją, dizaino principus, tipografiją, vaizdų redagavimą, maketavimą, ir daugiau. Mokiniai įgyja praktinius įgūdžius, mokėdami dirbti su įvairiais dizaino įrankiais, tokius kaip Adobe Photoshop, Illustrator ir InDesign, Atvirojo kodo.

6 mėnesių Grafinio Dizaino ir Maketavimo Kursai programa:

Mėnuo 1:
- Įvadas į grafinį dizainą
- Spalvų teorija ir taikymas dizaine
- Dizaino principai: kompozicija, pusiausvyra, ryšys
- Pagrindiniai įrankiai ir technikos naudojant Adobe Photoshop

Mėnuo 2:
- Įvadas į tipografiją
- Teksto dizainas: šriftai, rašysena, maketavimas
- Vaizdų redagavimas: efektai, retušavimas, montažas su Adobe Photoshop

Mėnuo 3:
- Įvadas į vektorinį dizainą su Adobe Illustrator
- Kūrybinis procesas: nuo idėjos iki galutinio dizaino
- Sukurti vizualinius elementus: logotipai, ikonos, grafikos elementai

Mėnuo 4:
- Maketavimo pagrindai su Adobe InDesign
- Teksto ir vaizdų integravimas maketuose
- Profesionalūs maketavimo principai: leidinių, brošiūrų, plakatų kūrimas

Mėnuo 5:
- Dizaino projektai ir praktika
- Dizaino sprendimų analizė ir kritika
- Individualūs konsultacijos ir patarimai

Mėnuo 6:
- Baigiamasis projektas: sukurti išsamų dizaino projektą nuo pradžios iki pabaigos
- Portfolio kūrimas ir parengimas
- Karjeros galimybės ir patarimai ateities plėtrai

Ši programa suteiks jums išsamų supratimą apie grafinį dizainą ir maketavimą bei pasirengimą įsidarbinti šioje srityje arba dirbti savarankiškai.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos