Programavimo Kibernetinio Saugumo Mokymai Įvadas

Pradžia » Kursai » IT kursai » Kibernetinis saugumas » Programavimo Kibernetinio Saugumo Mokymai Įvadas

Tipas: Kursai
Lygis: visiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių, Anglų, Rusų
Trukmė: 1 d. (4 ak. val.)
Organizatorius: IKANDU, VšĮ

Kaina: 250€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-05-04

Vilniuje

Akademijos g. 4 4/420, Vilnius, 08412, Lietuva

2024-05-11

Internetu

Akademijos g. 4 4/420, Vilnius, 08412, Lietuva

2024-05-18

Vilniuje

Akademijos g. 4 4/420, Vilnius, 08412, Lietuva

2024-05-25

Internetu

Akademijos g. 4 4/420, Vilnius, 08412, Lietuva

Lektoriai

Programuotojo ir saugumo eksperto lektoriaus aprašymas:

Mūsų programavimo ir saugumo eksperto lektorius yra aukščiausios kvalifikacijos specialistas, turintis gilius įgūdžius programavimo, IT saugumo ir tinklo technologijų srityse. Šis ekspertas turi ne tik teorinę žinių bazę, bet ir praktinį patyrimą, leidžiantį jį išsamiai suprasti ir pasirengti spręsti įvairias programavimo ir saugumo iššūkius.

Jo ar jos patirtis apima:

1. Gilią žinias programavimo srityje, įskaitant populiariausias programavimo kalbas, tokias kaip Java, Python, C++, JavaScript ir kitas, taip pat sugebėjimą kurti efektyvų, patikimą ir saugų programinį kodą.
2. Išsamų supratimą apie informacijos technologijų (IT) saugumo principus, įskaitant įsilaužimų aptikimo, duomenų šifravimą, autentifikaciją, autorizaciją ir kt.
3. Įgūdžius kurti saugų programinį kodą, atsižvelgiant į įvairius saugumo pažeidžiamumus ir atakų scenarijus.
4. Patirtį vykdant saugumo auditus, analizuojant sistemų pažeidžiamumus ir teikiant rekomendacijas jų spręsti.
5. Gebėjimą efektyviai bendrauti su auditorija, aiškiai ir suprantamai pristatyti sudėtingus techninius konceptus, tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems auditorijos nariams.
6. Nuolatinį tobulėjimą, stebint naujausias saugumo tendencijas, mokantis naujų technologijų ir dalyvaujant saugumo mokymuose, seminaruose ir konferencijose.

Mūsų programavimo ir saugumo eksperto lektorius yra įkvėpęs ir motyvuotas mentorius, kuris siekia perduoti savo aukšto lygio žinias ir patirtį studentams bei kolegoms, siekiantiems geriau suprasti ir pritaikyti saugumo principus programavimo procese.


Mūsų programavimo kibernetinio saugumo mokymai yra skirti programuotojams ir programų kūrėjams, kurie nori įgyti įgūdžių kurti saugius ir atsparius programinio kodo sprendimus. Per šį kursą dalyviai išmoks efektyvias kibernetinio saugumo praktikas ir metodikas, skirtas integruoti į savo programinį kodą nuo pradinių kūrimo etapų. Mokymai apims teminius skyrelius apie pažeidžiamumų analizę, kriptografiją, autentifikaciją, autorizaciją, duomenų šifravimą ir kitus saugumo aspektus, siekiant užtikrinti aukštą saugumo lygį savo programose.

Šie mokymai yra skirti tiek pradedantiesiems, kurie nori suprasti pagrindinius programavimo kibernetinio saugumo principus, tiek pažengusiems programuotojams, siekiantiems tobulinti savo žinias ir gilintis į sudėtingesnes saugumo strategijas. Tai svarbi galimybė tiek asmenims, kurie kuria savo programas, tiek įmonėms, norinčioms užtikrinti aukštą saugumo lygį savo programinėse sistemose.

Mokymų programa:

Programa:

Programavimo saugumo pagrindai
Pažeidžiamumų analizė ir testavimas
Duomenų šifravimas ir dešifravimas
Autentifikacijos ir autorizacijos metodikos
Apsaugos nuo kibernetinių atakų strategijos
Kriptografinių algoritmų taikymas programavime

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos