Programavimo Kibernetinio Saugumo Mokymai pažengusiems ir profesionalams

Pradžia » Kursai » IT kursai » Kibernetinis saugumas » Programavimo Kibernetinio Saugumo Mokymai pažengusiems ir profesionalams

Tipas: Kursai
Lygis: pažengusiems, profesionalams
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių, Anglų, Rusų
Trukmė: 4 sav. (16 ak. val.)
Organizatorius: IKANDU, VšĮ

Kaina: 600€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-06-01

Vilniuje

Akademijos g. 4 4/420, 08412, Vilnius, Lietuva

2024-06-08

Vilniuje

Akademijos g. 4 4/420, 08412, Vilnius, Lietuva

2024-06-15

Vilniuje

Akademijos g. 4 4/420, 08412, Vilnius, Lietuva

2024-06-22

Vilniuje

Akademijos g. 4 4/420, 08412, Vilnius, Lietuva

Lektoriai

Programuotojo ir saugumo eksperto lektoriaus aprašymas:

Mūsų programavimo ir saugumo eksperto lektorius yra aukščiausios kvalifikacijos specialistas, turintis gilius įgūdžius programavimo, IT saugumo ir tinklo technologijų srityse. Šis ekspertas turi ne tik teorinę žinių bazę, bet ir praktinį patyrimą, leidžiantį jį išsamiai suprasti ir pasirengti spręsti įvairias programavimo ir saugumo iššūkius.

Jo ar jos patirtis apima:

1. Gilią žinias programavimo srityje, įskaitant populiariausias programavimo kalbas, tokias kaip Java, Python, C++, JavaScript ir kitas, taip pat sugebėjimą kurti efektyvų, patikimą ir saugų programinį kodą.
2. Išsamų supratimą apie informacijos technologijų (IT) saugumo principus, įskaitant įsilaužimų aptikimo, duomenų šifravimą, autentifikaciją, autorizaciją ir kt.
3. Įgūdžius kurti saugų programinį kodą, atsižvelgiant į įvairius saugumo pažeidžiamumus ir atakų scenarijus.
4. Patirtį vykdant saugumo auditus, analizuojant sistemų pažeidžiamumus ir teikiant rekomendacijas jų spręsti.
5. Gebėjimą efektyviai bendrauti su auditorija, aiškiai ir suprantamai pristatyti sudėtingus techninius konceptus, tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems auditorijos nariams.
6. Nuolatinį tobulėjimą, stebint naujausias saugumo tendencijas, mokantis naujų technologijų ir dalyvaujant saugumo mokymuose, seminaruose ir konferencijose.

Mūsų programavimo ir saugumo eksperto lektorius yra įkvėpęs ir motyvuotas mentorius, kuris siekia perduoti savo aukšto lygio žinias ir patirtį studentams bei kolegoms, siekiantiems geriau suprasti ir pritaikyti saugumo principus programavimo procese.


Mūsų pažengusiųjų ir profesionalų programavimo kibernetinio saugumo mokymai yra skirti patyrusiems programuotojams ir saugumo specialistams, kurie siekia tobulinti savo žinias ir įgūdžius šioje svarbioje srityje. Per šį kursą dalyviai gilinsis į pažangesnes kibernetinio saugumo praktikas ir metodikas, kurios būtinos kurti ir audituoti saugų ir atsparų programinį kodą. Mokymai apims teminius skyrelius apie kodo reviziją, pažeidžiamumų analizę, kriptografiją, tinklo saugumą ir kitus pažangius saugumo aspektus, siekiant užtikrinti, kad dalyviai įgytų gilią ir plačią kibernetinio saugumo žinių bazę.

Šie mokymai yra skirti pažengusiems ir profesionalams, kurie jau turi patirties programavimo srityje ir siekia išplėsti savo įgūdžius kibernetinio saugumo srityje. Tai puiki galimybė tobulinti savo žinias ir tapti ekspertu šioje kritinėje srityje, taip pat užtikrinti, kad jūsų kurti programiniai sprendimai būtų saugūs ir atsparūs įvairiems kibernetiniams iššūkiams.

Mokymų programa:

Programa:

Kodo revizijos metodikos ir geriausios praktikos
Pažeidžiamumų analizė ir saugumo testavimo technikos
Kriptografinių algoritmų taikymas programavime
Tinklo saugumo principai ir įrankiai
Įsilaužimo aptikimo ir atkūrimo strategijos
Saugumo kultūros skatinimas ir teisiniai aspektai

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos