Tautvydas Zaurynas

Pradžia » Lektoriai » Tautvydas Zaurynas

📚 Skaitmenine rinkodara, multimedija ir grafiniu dizainu domiuosi jau seniai, todėl džiaugiuosi galėdamas derinti šias specialybes ir taip padidinti Jūsų verslo žinomumą ir pardavimus. Gyvenime stengiuosi būti maksimalistas, todėl kiekvieną idėja įgyvendinu nuo pradžios iki pabaigos. Per studijavimo ir darbo patirtį susipažinau nuo grafikos dizainerių iki skaitmeninės rinkodaros profesionalų, kurie iš mokino profesionaliai atlikti savo darbą. Visada galvoju, kad esu jaunas, nes skaitmeninė erdvė tobulėja ir keičiasi, todėl svarbu nesustoti mokytis ir augti kartu.

📈 Darbo patirtis: daugiau nei 5 metai.

💻 Įgyvendintų projektų: daugiau nei 100.

📚 Informacinių technologijų bakalauro studijos: Studijos, kuriuose išmokau dirbti su įvairiomis garso, vaizdo, dvimatės ir trimatės grafikos kūrimo bei redagavimo priemonėmis. Įgytas žinias sujungti su meninius ir technologinius sprendimais.

📚 Pardavimai ir marketingas magistro studijos: Išugdyti įgūdžiai bei gebėjimai analizuoti situacijas, taikyti įvairius marketingo ir pardavimų valdymo įrankius, spręsti sudėtingas problemas, formuoti strategijas, kurti vertę vartotojams ir organizacijai.

📚 Įvairiapusiškumu pasižyminti darbo patirtis: Darbo patirtis Jungtinė karalystėje dirbant pardavimų skyriuje ir grafikos dizaineris vienoje iš didžiausių Europoje kilimų įmonių Nyderlanduose bei marketingo vadybininku logistikos bendrovėje Lietuvoje. Taip pat laisvai samdomų projektų įgyvendinimas.

📚Papildomi kursai, narystės, sertifikatai, diplomai:

📚 Google Digital marketing certification;
📚 Advanced google analytics certification;
📚 Google analytics for power users certification;
📚 Google ads search certification;
📚 Google tag manager fundamentals certification;
📚 Inovacijų taikymas technologijose 2022 sertifikatas;
📌 Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) narys;
📌 Esame kartu ES jaunimo asociacijos narys;
📌 M360 prenumeratorius;
🎙 Rinkodaros guru.

Mokymai, kuriuose dalyvauja


Atsiliepimai


Kolkas nėra jokių atsiliepimų.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos