Skaitmeninio marketingo mokymai

Pradžia » Kursai » Pardavimai ir rinkodara » Marketingo kursai » Skaitmeninio marketingo mokymai

Tipas: Vidiniai mokymai
Lygis: Visiems
Baigimo pažymėjimas: Nėra
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė:
Organizatorius: Jaunaideja

Kaina: 15€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Internetu

Lektoriai

📚 Skaitmenine rinkodara, multimedija ir grafiniu dizainu domiuosi jau seniai, todėl džiaugiuosi galėdamas derinti šias specialybes ir taip padidinti Jūsų verslo žinomumą ir pardavimus. Gyvenime stengiuosi būti maksimalistas, todėl kiekvieną idėja įgyvendinu nuo pradžios iki pabaigos. Per studijavimo ir darbo patirtį susipažinau nuo grafikos dizainerių iki skaitmeninės rinkodaros profesionalų, kurie iš mokino profesionaliai atlikti savo darbą. Visada galvoju, kad esu jaunas, nes skaitmeninė erdvė tobulėja ir keičiasi, todėl svarbu nesustoti mokytis ir augti kartu.

📈 Darbo patirtis: daugiau nei 5 metai.

💻 Įgyvendintų projektų: daugiau nei 100.

📚 Informacinių technologijų bakalauro studijos: Studijos, kuriuose išmokau dirbti su įvairiomis garso, vaizdo, dvimatės ir trimatės grafikos kūrimo bei redagavimo priemonėmis. Įgytas žinias sujungti su meninius ir technologinius sprendimais.

📚 Pardavimai ir marketingas magistro studijos: Išugdyti įgūdžiai bei gebėjimai analizuoti situacijas, taikyti įvairius marketingo ir pardavimų valdymo įrankius, spręsti sudėtingas problemas, formuoti strategijas, kurti vertę vartotojams ir organizacijai.

📚 Įvairiapusiškumu pasižyminti darbo patirtis: Darbo patirtis Jungtinė karalystėje dirbant pardavimų skyriuje ir grafikos dizaineris vienoje iš didžiausių Europoje kilimų įmonių Nyderlanduose bei marketingo vadybininku logistikos bendrovėje Lietuvoje. Taip pat laisvai samdomų projektų įgyvendinimas.

📚Papildomi kursai, narystės, sertifikatai, diplomai:

📚 Google Digital marketing certification;
📚 Advanced google analytics certification;
📚 Google analytics for power users certification;
📚 Google ads search certification;
📚 Google tag manager fundamentals certification;
📚 Inovacijų taikymas technologijose 2022 sertifikatas;
📌 Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) narys;
📌 Esame kartu ES jaunimo asociacijos narys;
📌 M360 prenumeratorius;
🎙 Rinkodaros guru.


📚 Mokymai atliekami individualiai kiekvienam (jokių grupių), nes taip orientuojamasi į konkrečias kiekvieno problemas ar rūpimus klausimus apie skaitmeninį marketingą. Taip pat, tokiu metodu mokymai gali būti pritaikyti skirtingiems vartotojų lygiams, nuo pradedančiųjų iki patyrusių vartotojų ar verslo savininkų.

📚 Dėstytojas turi informatikos bakalauro ir marketingo magistro išsilavinimus.

💻 Susitikimas vykstą nuotoliniu būdu per „Google Meet“ platformą.

📅 Susitariamas individualius laikas nuotoliniam susitikimui.

💳 Kiekvieno mėnesio gale gausite sąskaitą-faktūrą su to mėnesio bendru įvykusiu mokymų laiku, kuria turėsite apmokėti per 10 darbų dienų. Kol sąskaitą-faktūra nesumokėta už praeitą mėnesį, toliau mokymai negali vykti.

❗ Mokymai vyksta, tik lietuvių kalba.

Mokymų programa:

💻 Skaitmeninio marketingo mokymai apima įvairias veiklas ir strategijas, skirtas reklamai, prekybai ir marketingui internete. Tai plačių galimybių sritis, kurioje naudojami skaitmeniniai kanalai – interneto tinklalapiai, socialiniai tinklai, El. paštas, mobiliuosius įrenginius apimantys kanalai – siekiant pasiekti vartotojus, kurti prekės ar paslaugos įvaizdį ir didinti pardavimus.

Skaitmeninio marketingo mokymai, kurių metu sužinosite, kas yra:

✅ Internetinės svetainės, pavadinimo, logotipo, skaitmeninės reklamos, socialinių tinklų ir tradicinė reklamos kūrimas.
✅ Turinio marketingas: Kūrybinis turinio kūrimas ir skleidimas siekiant pritraukti, įsitraukti ir išlaikyti auditorijos dėmesį.
✅ SEO (paieškos sistemos optimizacija): Būdas, kaip gerinti internetinės svetainės matomumą paieškos sistemose, kad būtų lengviau rasti ir pasiekti.
✅ Socialinių tinklų marketingas: Reklamos ir komunikacijos kanalų kūrimas ir naudojimas socialiniuose tinkluose.
✅ El. pašto marketingas: El. pašto naudojimas klientų angažavimui ir informacijos platinimui.
✅ Reklamos kampanijos (PPC): Mokamas reklamos modelis, kai už kiekvieną paspaudimą į reklamą mokama.
✅ Marketingo analitika: Duomenų surinkimas, analizė ir interpretacija, siekiant geriau suprasti kampanijų veiksmingumą ir vartotojų elgesį.

Skaitmeninio marketingo mokymai, kurių metu sužinosite, kaip tai padeda:

✅ Pardavimų augimui: Skaitmeninis marketingas dažnai skirtas didinti prekių ar paslaugų pardavimus.
✅ Auditorijos įsitraukimo didinimui: Kūrybinio turinio ir socialinių tinklų strategijos, kurios siekia įsitraukti su auditorija ir sukurti lojalumą.
✅ Prekės ar paslaugos pozicionavimui: Skaitmeninė reklama gali padėti sukurti arba sustiprinti prekės ar paslaugos įvaizdį rinkoje.
✅ Konversijų optimizavimui: Skaitmeninio marketingo įrankiai taip pat padeda optimizuoti konversijas – t.y. lankytojų pavertimą į klientus arba klientų veiksmų vykdymą.

Skaitmeninio marketingo mokymai, kurių metus sužinosite apie įrankius:

✅ Internetinės analitikos įrankiai: Google Analytics, Meta pixel, Google Search Console ir kt., padedantys sekti, analizuoti ir suprasti internetinius vartotojų veiksmus.
✅ Socialinių tinklų platformos: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, TikTokt ir kt., kurios suteikia galimybę kurti ir skleisti turinį bei reklamas.
✅ El. pašto platintojai: Įrankiai el. pašto marketingui, tokie kaip MailChimp, Omnisend ir kt.
✅ Ir dar daug kitų dalykų, kuriuos sužinosite per skaitmeninio marketingo mokymus.

📈 Skaitmeninis marketingas nuolat evoliucionuoja, atsižvelgiant į naujas technologijas ir vartotojų elgesį. Jis yra esminė marketingo strategija daugeliui įmonių, siekiančių pasiekti didesnį vartotojų ratą ir pasiekti didesnių pardavimų rezultatų.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos