Teisininkai pataria: kaip nepaslysti konkuruojant dėl talentų?

Pradžia » Kursai » Vadovavimas ir verslas » Personalo valdymas » Personalo atranka » Teisininkai pataria: kaip nepaslysti konkuruojant dėl talentų?

Tipas: Seminarai, konferencijos
Trukmė: 1 d
Organizatorius: Personalo valdymo profesionalų asociacija

Kaina: Nemokamai

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2023-10-05

Vilniuje

9:00-12:00 val. Sorainen biuras, Gedimino pr. 44A, Vilnius

Konkurencijos ribojimai darbo rinkoje – kur slypi rizikos ir kaip reikėtų jų išvengti? Advokatų kontoros „Sorainen“ partnerė, advokatė, konkurencijos ir reguliuojamų industrijų praktikos grupės vadovė Monika Mališauskaitė-Vaupšienė.

Konkurencijos ribojimai darbo rinkoje – vienas iš Konkurencijos tarybos (KT) veiklos prioritetų 2023 metams. Reaguodama į aktualias tendencijas, birželio mėnesį KT parengė atmintinę verslo atstovams dėl konkurencijos ribojimų darbo rinkoje. Už konkurenciją ribojančius susitarimus įmonėms gali grėsti nemenkos baudos.

Ar iš esmės pasikeitė anksčiau galiojusios taisyklės, susijusios su darbuotojų paieška bei sąlygų jiems nustatymu? Ką reikėtų žinoti verslų savininkams bei personalo specialistams siekiant išvengtų konkurencijos teisės rizikų? Ar yra buvę atvejų, kada įmonės buvo nubaustos už susitarimus, susijusius su darbuotojų samdymu?

Darbuotojų (ne)viliojimas. „Sorainen“ ekspertė, advokatė, darbo teisės praktikos grupės vadovė Agnietė Venckienė.

Darbo rinkoje neretai pasitaiko, kad darbuotojus bando pervilioti buvę įmonės darbuotojai (pvz., komandų vadovai ar net personalo specialistai). Ar nuo to galima apsisaugoti? Ar tam visuomet reikalingi nekonkuravimo susitarimai? Kokių veiksmų reikėtų imtis, kad apsaugoti verslo interesus?

PVPA nariams nemokamas, ne PVPA nariams renginio kaina 40 EUR.

Mokymų programa:

Konkurencijos ribojimai darbo rinkoje – kur slypi rizikos ir kaip reikėtų jų išvengti?

Darbuotojų (ne)viliojimas.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos