RIVILE GAMA – buhalterinės apskaitos programos kursai

Pradžia » Kursai » Apskaita ir finansai » Apskaitos programų mokymai » RIVILE GAMA – buhalterinės apskaitos programos kursai

Tipas: Kursai
Lygis: Pradedantiesiems.
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Finansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 8 d. (32 ak. val.)
Organizatorius: Klaipėdos apskaitos mokykla, UAB

Kaina: 255€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Internetu

ZOOM platforma (teisioginiai vaizdo mokymai).

Derinama individualiai

Klaipėdoje

Rūtų g. 4, Klaipėda

Derinama individualiai

Kaune

Vytauto pr. 29, Kaunas

Buhalterinės apskaitos programa "Rivilė GAMA" -tai integruota, finansinės apskaitos ir verslo valdymo programinė įranga, skirta darbui keliose darbo vietose (tinkle) įvairaus dydžio įmonėse.
Šioje programoje yra aibė modulių integruojamų į vieningą informacinę sistemą. Iš jų galima sukurti sprendimą lanksčiai pritaikytą konkretaus verslo poreikiams. Be to, dėka tokios programos sandaros klientas gali įsigyti tik jam reikalingus modulius ir tik tiek, kiek jų reikia, t.y. sukomplektuoti optimaliausią kainos atžvilgiu sprendimą. Laikui bėgant sistemą galima plėsti kartu su įmone.
Paketas aptarnauja kasos aparatus ir POS sistemas, brūkšninių kodų skaitytuvus, duomenų kaupiklius, kompiuterines svarstykles. Palaiko logistikos įmonių, restoranų/kavinių, vaistinių ir pan. verslo procesus.
Darbui tarp nutolusių darbo vietų numatytas tarpfilialinis ryšys.

Mokymų programa:

Šiuose kursuose dalyvaujantys asmenys, privalo turėti buhalterinių žinių. Tad, jeigu Jūs dirbate buhalterijoje ir norite išmokti dirbti su buhalterine apskaitos programa Rivile gama, tuomet šie kursai būtent Jums!
P.S. Dėl kursų datos, visada raginame skambinti ir teirautis. Taip pat, galime ir kursų lankymo būdus pasiūlyti, tiek kontaktinius, tiek nuotolinius.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos