Klaipėdos apskaitos mokykla, UAB

Pradžia » Mokymų organizatoriai » klaipedos-apskaitos-mokykla


Adresas: Rūtų g. 4, Klaipėda
Telefono numeris: +370 60372822

Tinklapis: http://www.apskaitosmokykla.lt

Turite klausimų?  Pateikti užklausą

Aprašymas

Klaipėdos apskaitos mokykla gali padėti Jums tapti profesionaliu ir savarankiškai gebančiu dirbti buhalteriu, apskaitininku, apskaitos tvarkytoju. Išsamūs praktiniai mokymai, individualiai derinama programa, lankstus mokymų grafikas ir puikūs klientų atsiliepimai – tai tik keletas pagrindinių priežasčių, kodėl Klaipėdos apskaitos mokyklos buhalterijos kursai yra puikus pasirinkimas. Be to, gabiausius mokinius mokykla rekomenduoja įmonėms, kurios nuolat kreipiasi ieškodamos apskaitos darbuotojų.
Norite sužinoti daugiau informacijos apie galimybę įgyti paklausią profesiją, o galbūt įgyvendinti savo svajonę dirbti buhalterijos srityje?

Kursų temos


Visi šio organizatoriaus kursai:


Pavadinimas
Laikas (vieta)

Atsiliepimai


Edita, 2024-04-16

Noriu padėkoti Klaipėdos apskaitos mokyklos administracijai ir dėstytojoms! Viskas puikiai!


Erika, 2024-04-16

Esu dėkinga už nepakartojamą patirtį, mokantis apskaitos mokykloje. Administracijos kolektyvas neįtikėtinai draugiškas ir paslaugus, nuostabi direktorė. Puikūs dėstytojai, įdomios paskaitos. Ačiū už nuostabią aplinką ir suteiktas nepakartojamas patirtis!"


Viktorija, 2024-04-15

Labai puiki mokykla, viską išaiškina realiais pavyzdžiais. Didelis AČIŪ dėstytojoms ir visai administracijai ❤️ Tikrai rekomenduoju šią mokyklą!


Sigita, 2024-04-15

Super mokykla! Profesionalios dėstytojos, šaunus kolektyvas


Gintarė, 2024-04-15

Labai gera mokykla, labai stipriai paruošia ir labai nuostabus administracijos kolektyvas bei dėstytojai. Tikrai rekomenduoju visiems :) Mokiausi modulinėje apskaitos programoje.


Kristina, 2024-04-15

Labai nuoširdžiai noriu padėkoti Klaipėdos apskaitos mokyklos personalui! Tokio nuostabaus, šilto personalo niekada nėra tekę sutikti. Dėstytojai aiškiai išdėsto visą medžiagą, jei reikia ir pakartoja dešimt kartų, kol tampa aišku. Labai džiaugiuosi, jog pasirinkau šią įstaigą! Ačiū, kad esate! Pagarbiai, Kristina


Kristina, 2024-04-15


Parašykite atsiliepimą: