Šie mokymai nebeorganizuojami, todėl rekomenduojame rinktis kitus mokymus šioje kategorijoje.

Kaip patekti į žaidimo zoną? Neurofiziologinis požiūris į žmogaus savijautą ir efektyvumą

Pradžia » Kursai » Asmeninis tobulėjimas » Psichologijos kursai » Kaip patekti į žaidimo zoną? Neurofiziologinis požiūris į žmogaus savijautą ir efektyvumą

Tipas: Seminarai, konferencijos
Baigimo pažymėjimas: Nėra
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė: 2 ak. val.
Organizatorius: Personalo valdymo profesionalų asociacija

Kaina: Nemokamai

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2023-09-21

Internetu

Priešingai nei teigiama populiariojoje kultūroje, ne viskas yra mūsų galvose ir įsitikinimuose. Iš tikrųjų raktas į mūsų potencialo atskleidimą slypi fiziologijoje.

Revoliucinė nervo klajoklio teorija atvėrė naują suvokimą apie tai, kaip valdyti savo mintis, emocijas ir elgseną kūno fiziologijos, o ne psichologijos dėka. Jos atradėjas, neuromokslininkas S. Porges teigia, kad nors kiekvienas jaučiame, kad turime potencialą, vis tik ne visada pilnai jį realizuojame. Jis teigia, kad raktas į mūsų potencialo išlaisvinimą glūdi autonominėje nervų sistemoje, kuri arba užrakina, arba išlaisvina mūsų vidinę energiją mums kritiniais momentais, ir kad šis procesas gali būti pakreipiamas mums naudinga linkme. Neignoruodami savo kūno realybės, o pasitikdami savo fiziologiją ten, kur ji yra ir prie jos prisitaikydami, galime sąmoningai save pervesti į optimalaus veikimo ir geros savijautos – ŽAIDIMO ZONĄ.

Vebinaro metu Giedrė Plukienė, emocinio intelekto trenerė, Geštalto psichoterapijos praktikė, sertifikuota THE PLAY ZONE instruktorė, ne tik pristatys S. Porges mokymą ir patarimus, bet ir sudarys dalyviams galimybę praktiškai išbandyti pratimus, leidžiančius kasdienybėje patirti daugiau saugumo, perkrauti ir balansuoti nervų sistemą ir organizmo fiziologiją. Rekomenduojama pasirūpinti ramia, saugia asmenine erdve praktikų daliai.

Dalyvio mokestis: PVPA nariams nemokamas, Ne PVPA nariams renginio kaina 30 EUR.

Registracija iki rugsėjo 20 d.

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos