Šie mokymai nebeorganizuojami, todėl rekomenduojame rinktis kitus mokymus šioje kategorijoje.

Biuro administravimo kursai


Tipas: Kursai
Lygis: none
Baigimo pažymėjimas: Nėra
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė: 5 sav. (100 ak. val.)
Organizatorius: Klaipėdos apskaitos mokykla, UAB

Kaina: 700€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2023-09-19

Nuotoliniai

Kursai skirti Jums, jei ketinate tapti biuro administratoriumi, bet dar neturite reikiamų įgūdžių, arba jau dirbate šį darbą ir norite atnaujinti žinias, gebėjimus ir įgūdžius, kviečiame Jus į biuro administravimo kursus.

Kursų programa sudaryta taip, kad atitiktų šių dienų biuro administratoriams darbdavių keliamus reikalavimus. Paskaitas ves vertinami ir mūsų mokinių mylimi įvairių sričių profesionalai, o svarbiausia - praktikai!

Mokymų programa:

1. Dokumentų rengimas, valdymas ir archyvavimas 44val
Mokomasi rengti įvairios paskirties dokumentus bei jų priedus, juos tinkamai įforminti, registruoti, sisteminti į bylas. Praktikuojamasi sudaryti dokumentacijos planą, sutvarkyti bylas prieš perduodant jas į archyvą, vesti bylų apskaitą, aptariama, kaip tinkamai saugoti dokumentus.

Baigus modulį atliekamas savikontrolės testas.

2. Personalo atranka ir darbuotojo integracija įmonėje 28 val.
Padėsime suprasti personalo atrankos esmę, tikslus, pagrindinius atrankos elementus ir metodus, atrankos pokalbio valdymą, kandidatų vertinimo sistemas ir kt. Taip pat, personalo valdymo uždavinius, personalo vertinimo metodus, kvalifikacijos kėlimo būdus, personalo skatinimo sistemą.

Baigus modulį atliekamas savikontrolės testas.

3. Darbo teisė 28val
Supažindinama su naujomis sutarčių formomis, rūšimis, atleidimo iš darbo pagrindais. Aptariami darbo sutarčių sudarymo, vykdymo bei nutraukimo ypatumai. Nagrinėjamas darbo sutarties turinys, sąlygos bei dažniausiai pasitaikančios darbo sutarties sudarymo, vykdymo bei nutraukimo klaidos ir pan. Aptariami praktiniai darbuotojų poilsio laiko organizavimo aspektai, atostogų suteikimo tvarka, taip pat darbo drausmės procedūrų reguliavimas bei materialinės atsakomybės klausimai.

Baigus modulį atliekamas savikontrolės testas.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos