fbpx

Apskaitos specialisto (buhalterio) neformali mokymo programa

Pradžia » Kursai » Buhalterio kursai » Apskaitos specialisto (buhalterio) neformali mokymo programa

Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Finansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 90 d. (720 ak. val.)
Organizatorius: Ernadas, UAB

Kaina: Nemokamai

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2023-10-26

Nuotoliniai

2023-11-24

Nuotoliniai

2023-12-12

Nuotoliniai

Kas yra apskaitininkas ?

Apskaitininkas – finansų ir buhalterijos darbuotojas, kuris skaičiuoja, klasifikuoja ir tikrina įmonės ar įstaigos vykdomas ūkines operacijas, sąskaitas.

Apskaitininkas kas tai ?

Apskaitininko profesija – vedami į kompiuterį sąskaitos duomenis.

Apskaitos metodai ir taisyklės, apskaitos procesų organizavimas įmonėje, apskaitos rūšys, bendrieji apskaitos principai, formuoti įmonių darbų tvarkas.

Registruoti ūkines operacijas, pildyti apskaitos registrus.

Registruoti, apskaičiuoti ir tvarkyti apskaitą tiekėjų skolų, paskolų, išankstinių mokėjimų, mokėtinos sumos biudžetui, darbo užmokesčio skaičiavimus.

Dokumentuoti pirkimus ir pardavimus. Koreguoti kainas debetiniuose ir kreditiniuose dokumentuose. Nuolaidų ir grąžinimų registravimas.

Priskaičiuoti, sumokėti ir deklaruoti įmonių mokesčius.

Remiantis sisteminiais dokumentais, rengiama įmonių metinė finansinė atskaitomybė.

PROFESINIAI GEBĖJIMAI – apskaitininko profesija

Mokėti dirbti kompiuteriu.
Mokėti pildyti programoje įmonių sąskaitų informacija.

KVALIFIKACIJA

Apskaitininko kvalifikacija suteikia teisę ir galimybę dirbti apskaitininkų uždarose akcinėse bendrovėse, įvairių nuosavybės formų įmonėse.
Sėkmingai baigusius mokslus išduodamas švietimo skyriaus – DIPLOMAS.

Apskaitininkas – žemesniosios grandies finansų ir buhalterijos darbuotojas, kuris skaičiuoja, klasifikuoja ir tikrina organizacijos ar įstaigos vykdomas ūkines operacijas. Apskaitininkų atliekamų darbų apimtis ir būtina kvalifikacija priklauso nuo įmonės dydžio. Didelių įmonių apskaitininkai atlieka tam tikra buhalterinę apskaitą, tad jų darbas yra specializuotas. Tai gali būti pirkimų – pardavimų, žaliavų ir atsargų, ilgalaikio turto, nuosavybės, gamybos išlaidų, pelno (nuostolio), griežtos atskaitomybės, darbo užmokesčio apskaita ir kt. Mažesnių įmonių apskaitininkai atlieka beveik visus finansų ir buhalterijos padalinio darbus. Savo žiniomis jie turi prilygti buhalterio (finansininko) kvalifikacijai. Apskaitininkai fiksuoja įmonės turtą ir skolas, veda pajamų ir išlaidų žiniaraščius, pildo kitus buhalterinius registrus, rengia ataskaitas vadovybei ir vartotojams. Tokiose firmose apskaitininkai turi mokėti įforminti bankų dokumentus, jiems tenka dirbti su įvairia skaičiavimo technika, todėl privalo turėti darbo su ja įgūdžių.

mokymaiApskaitininkas – Buhalteris – uzt finansuojami kursai

Jei nusprendėte savo gyvenimą susieti su apskaitos veikla, Jums reikės nuspręsti dėl specialybės kompetencijos įsigijimo. Apskaitininkų specialistus ruošia tiek aukštosios mokyklos, tiek kitos mokymo įstaigos.

Ką galime pasiūlyti mes ir kuo esame pranašesni už kitas mokymo įstaigas.
UAB Ernadas – turi švietimo ir mokslų ministerijos licenciją . Licencija suteikia teisę vykdyti formalųjį profesinį mokymą pagal Studijų ir mokymo programų registre įregistruotas formaliojo profesinio mokymo programas,

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos