Ernadas, UABAdresas: Draugystės g.17, Kaunas

Turite klausimų?  Pateikti užklausą

Aprašymas

UAB ERNADAS - esame ilgametę patirtį sukaupusi, jau dvidešimt septynis metus sėkmingai veikianti, bendrovė, kurioje dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai. Nuolat tobuliname paslaugų kokybę, keliame darbuotojų kvalifikaciją. Mes laikomės profesinės etikos principų, tokių kaip sąžiningumas, objektyvumas, konfidencialumas ir kt. 

Mūsų bendrovės ilgametė patirtis bei joje dirbantys aukščiausio lygio profesionalai suteikia Jums galimybę gauti geriausias paslaugas, įgyti reikiamų žinių bei kompetencijų.

    
Aukštą mūsų teikiamų paslaugų kokybę įrodo ir tai, jog UAB Ernadas yra išduota licencija vykdyti formalųjį ir neformalųjį profesinį mokymą. Organizuojame buhalterinės apskaitos, programavimo, multimedijos, kompiuterinio raštingumo mokymus.

Mokymai vykdomi pagal Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos studijų ir mokymo programas. Tai yra formalieji mokymai, kurie taip pat gali būti finansuotini Darbo biržos lėšomis. Asmenys baigę mokymus ir išlaikę kvalifikacijos egzaminą gauna specialybės diplomą.

 Mokymuose gausite žymiai daugiau mokymosi valandų, katsižvelgiant į kiekvieno besimokančiojo poreikį. Mokymai orientuoti į realią darbo praktiką, atsižvelgiama į verslo ir darbo rinką, o tai reiškia, kad žinosite ir mokėsite daugiau nei kiti ir taip įgysite konkurencinį pranašumą.

Kursų temos


Visi šio organizatoriaus kursai:


Pavadinimas
Laikas (vieta)

Organizatoriui "ernadas" nėra priskirtų kursų.

Atsiliepimai


Kolkas nėra jokių atsiliepimų.
Parašykite atsiliepimą: