Anglų kalbos kursai apskaitos darbuotojams

Pradžia » Kursai » Apskaita ir finansai » Buhalterio kursai » Anglų kalbos kursai apskaitos darbuotojams

Tipas: Kursai
Lygis: Pažengusiems, profesionalams, visiems.
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Anglų
Trukmė: 6 mėn. (100 ak. val.)
Organizatorius: Klaipėdos apskaitos mokykla, UAB

Kaina: 700€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Klaipėdoje

Rūtų g. 4, Klaipėda. Kontaktiniai mokymai!

Derinama individualiai

Nuotoliniai

ZOOM platforma (tiesioginio vaizdo mokymai).

Darbdaviai teigia, kad daugeliui apskaitos skyriuose dirbančių darbuotojų kyla didelių sunkumų bendraujant su užsienio partneriais, nes anglų kalbos žinių nėra arba jos minimalios, nepakankamos kokybiškai komunikacijai. Tad atsižvelgdami į esamą situaciją, darbdavių išreikštą poziciją, perspektyvas, siūlome būsimiems apskaitininkams, buhalteriams specialius anglų kalbos kursus. Specializuotas anglų kalbos kursas orientuotas į konkrečių gebėjimų ugdymą būtent apskaitos srityje. Profesionalūs ir ilgametę patirtį sukaupę dėstytojai padės greitai ir lengvai įgyti kompetencijų, reikalingų sklandžiam bendravimui anglų kalba apskaitos srityje.

Kursai skirti buhalterinės apskaitos, apskaitininko, apskaitos tvarkymo kursus pabaigusiems, studijuojantiems buhalterinę apskaitą, finansus, dirbantiems su apskaita darbuotojams, susiduriantiems su sunkumais bendraujant anglų kalba savo profesinėje veikloje. Šiuose mokymuose gali dalyvauti asmenys, kurių anglų kalbos lygis yra A2 (galimas ir aukštenis lygis B1). Jeigu nežinote, koks Jūsų anglų kalbos lygis, mes padėsime jį nustatyti, t. y. prieš kursus atskiro susitikimo metu galėsite atlikti testą, kuris ir parodys Jūsų mokėjimo lygį.

Mokymai, kaip ir įprasti anglų kalbos kursai, vykdomi kontaktiniu arba nuotoliniu būdu. Organizuojame individualius mokymus arba mokymus grupėse iki 12 asmenų.

Mokymų programa:

Programos mokomoji medžiaga skirta apskaitos specialistams, norintiems pagerinti bendravimo anglų kalba įgūdžius darbo aplinkoje. Kurso metu bus ugdomos besimokančiųjų profesinės anglų kalbos žinios, įtraukiamas profesinės veiklos žodynas ir kontekstas. Kiekvieną paskaitą, žingsnis po žingsnio bus gilinamasi į keturis kalbos komponentus: skaitymą, klausymą, kalbėjimą ir rašymą. Paskaitų metu apimsime šias temas: buhalterinė apskaita, finansinės ataskaitos, mokesčiai, karjeros galimybės ir bendravimas biure.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos