Edita Dereškevičiūtė

Pradžia » Lektoriai » Edita Dereškevičiūtė

Psichologijos magistro ir daktaro laipsnius įgijo Vilniaus universitete. Psichologijos akademijos Organizacinės psichologijos studijų krypties vadovė, Lietuvos taikomosios psichologijos asociacijos viceprezidentė, Žmogaus studijų centro Mokymų padalinio direktorė. Papildomai mokėsi geštaltinės psichologijos ir terapijos (R. Resnick, T. Burley, Gestalt Associates Training, Los Angeles), baigė emocinio intelekto mokymus konsultantams ir dėstytojams (D. Caruso, Jeilio universitetas), nuolat tobulina profesinę kompetenciją stažuotėse užsienyje. Sertifikuota „EuroPsy“ psichologė.

Turi ilgesnę nei 20 metų mokymų ir organizacijų konsultavimo patirtį. Specializacija: žmogiškųjų išteklių valdymo sistemų kūrimas ir diegimas, klientų aptarnavimo kokybės tobulinimas, kompetencijų modelių kūrimas ir diegimas, darbuotojų vertinimas, pokyčių valdymas ir karjeros vadyba, organizacijų konsultavimas. Veda mokymus vadovavimo ir lyderystės, žmogiškųjų išteklių valdymo, emocinės kompetencijos lavinimo, pokyčių lyderystės ir kitomis temomis.

Yra šių knygų bendraautorė: "Savanorio vadovas: kaip suteikti paramą nukentėjusiesiems ir liudytojams teisme" (2016), „Psichologinė parama aukoms ir liudytojams bei jų apsauga teismo procese“ (2015), „Karjeros užrašai“ (2015), „Studentų karjeros valdymo gebėjimų lavinimas“ (2015), „Karjeros valdymo kompetencijų ugdymo vadovas“ (2014), „Asmeninės karjeros valdymas (studentui)“ (2014), „Asmeninės karjeros valdymas (dėstytojui)“ (2014), „Valstybės tarnautojų kompetencijų modelis ir jo taikymo metodika“ (2014), „Praktinis vadovas valstybės tarnautojų atrankos komisijoms“ (2012), „Praktinės psichologijos pagrindai“ (1996).

Mokymai, kuriuose dalyvauja


Pavadinimas
Laikas (vieta)

Lektorius (-ė) "Edita Dereškevičiūtė" šiuo metu neveda jokių mokymų.

Atsiliepimai


Kolkas nėra jokių atsiliepimų.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos