VIP verslo daktaras (konsultacija ambicingam vadovui)

Pradžia » Kursai » Vadovavimas ir verslas » Mokymai vadovams » VIP verslo daktaras (konsultacija ambicingam vadovui)

Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Nėra
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė:
Organizatorius: Aš kitaip, UAB

Kaina: 150€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Nuotoliniai

Individualios vadovo konsultacijos, skriti padidinti pajamas ir užsidirbti daugiau iš savo verslo 1. Padedu rasti būdą, kaip Jums pritraukti daugiau klientų.  

2. Apmokau kaip efektyviai tai įgyvendinti ARBA (jei neturite laiko) padarau tai už jus  

Įprasti receptai: 

 A. Optimalaus pardavimo kanalo parinkimas (pvz. skrajutes, AdWords savarankiškai, pardavimai per partnerius, šalti skambučiai, rekomendacijų vadyba, kt.) ir įgyvendinimas   B. Į rezultatą orientuotis skatinančių normatyvų, instrukcijų ir atlygio sistemos įvedimas   C. Mokymai darbuotojams (pardavimo prekybos salone/telefonu/susitikimo metu, asmeninio efektyvumo)   D. Įtaigaus parduodančio teksto sudėliojimas (tinklapiui, skrajutei, katalogams, skelbimams)   E. Procesų optimizavimas (sandėlio vadyba, papildomų brangiai kainuojančių verslo funkcijų (pvz. remonto, aksesuarų prekybos) optimizavimas     

VISA TAI UŽ PRIIMTINĄ KAINĄ. MAN SVARBU, KAD IŠ MANO PASLAUGŲ UŽSIDIRBTUMĖTE DAUGIAU, NEI SUMOKATE MAN, NES TIK TUOMET REKOMENDUOSITE MANE KITIEMS. Pirma konsultacija - NEMOKAMAI.

Per nemokamą konsultaciją suprasiu Jūsų organizacijos pagrindinę problemą šiandien ir pateiksiu sprendimo būdus. Jei matysim, kad galiu padėt pagal savo kvalifikaciją - dirbsim toliau mokamai, jei ne - rekomenduosiu kitus. 

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos