Viešojo pirkimo sutarties keitimas: reglamentavimas ir galimybės

Pradžia » Kursai » Viešasis sektorius ir teisė » Viešųjų pirkimų mokymai » Viešojo pirkimo sutarties keitimas: reglamentavimas ir galimybės

Tipas: Seminarai, konferencijos
Lygis: pradedantiesiems, pažengusiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 6 ak. val.
Organizatorius: HIL Viešųjų pirkimų mokymai

Kaina: 139€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-05-31

Internetu

Teams platforma

Sutartinių įsipareigojimų vykdymui šiandien didžiulius iššūkius kelia krizės ir neapibrėžtumai - augančios energijos kainos, mažėjantys gamybos pajėgumai, trūkinėjančios tiekimo grandinės. Vykdantys viešuosius pirkimus ar įgyvendinantys viešojo pirkimo sutartį neišvengiamai susiduria su situacijomis, kai, pasikeitus aplinkybėms ir situacijai rinkoje, norime keisti ir viešojo pirkimo sutarties sąlygas, taip pat ir kainą. Kada, kokia apimtimi ir kaip galime tai padaryti?

Viešųjų pirkimų įstatymas numato 6 pagrindus keisti sutartis. Seminaro metu nagrinėsime kiekvieną iš jų ir išsamiai aptarsime praktines situacijas, pavyzdžius, teismų praktiką, paaiškinsime, kada ir kokia apimtimi galime teisėtai pakeisti viešojo pirkimo sutarties sąlygas, pateiksime įžvalgų kokius argumentus pasitelkti, kaip sutarties (įkainio) keitimą pagrįsti, kokiais duomenimis remtis, kaip indeksuoti kainą (įkainį).

Reikia atkreipti dėmesį, kad esant pagrįstoms aplinkybėms tiekėjas ar rangovas savo iniciatyva gali kreiptis į perkančiąją organizaciją su prašymu peržiūrėti sutarties nuostatas ar kainą (įkainius), taigi šis seminaras naudingas ne tik perkančiosioms organizacijoms, bet ir tiekėjams (rangovams), valstybės ar ES lėšomis finansuojamų projektų vykdytojams.

Mokymų programa:

8.45 – 9.00 Registracija į seminarą
9.00 – 10.30 Seminaras
10.30 – 10.45 Pertrauka
10.45 – 12.15 Seminaras
12.15 – 13.00 Pietų pertrauka
13.00 – 14.30 Seminaras

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos