Vidaus tvarkos taisyklių, aprašų, politikų ir kitų dokumentų rengimas įstaigose – turinio ir formos reikalavimai

Pradžia » Kursai » Viešasis sektorius ir teisė » Biuro administravimo kursai » Vidaus tvarkos taisyklių, aprašų, politikų ir kitų dokumentų rengimas įstaigose – turinio ir formos reikalavimai

Tipas: Seminarai, konferencijos
Lygis: Tinka visiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 1 d. (4 ak. val.)
Organizatorius: Dorevi, UAB

Kaina: 80€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-05-17

Internetu

gegužės 17 d., 09:00 - 12:30 (4 akad. val.)

Lektoriai

UAB Dorevi lektorė Rasa Grigonienė
Filologijos ir Teisės mokslų magistrė, Teisės krypties doktorantė (Darbo teisės specializacija). Lektorė mokymuose derina tiek dokumentų valdymo, tiek teisines žinias, todėl mokymų dalyviai visuomet gauna praktinių patarimų, kaip įgyvendinti sudėtingas teisines nuostatas praktiškai, parengiant reikalingus dokumentus.
Rasa Grigonienė aktyviai vykdo konsultacinę veiklą, daugiau kaip 15 m. veda seminarus, kursus, mokymus darbo teisės, personalo bei dokumentų valdymo klausimais, atlieka įmonių, įstaigų dokumentų auditus, rengia lokaliuosius teisės aktus, veda vidinius mokymus.
Rasa Grigonienė leidžia knygas, vadovėlius, rengia straipsnius. Yra paskelbusi virš 40 mokslo taikomojo pobūdžio publikacijų įvairiuose profesiniuose žurnaluose ir žinynuose, parengusi keletą metodinių priemonių. 2014 m. su bendraautoriais išleistas vadovėlis „Dokumentų valdymas. Veiklos, personalo ir elektroniniai dokumentai”; 2016 m. - kolektyvinė monografija „Darbo teisės principai ir jų taikymas Lietuvos teismų praktikoje“.
Lektorė dažnai kaito pranešimus dalykinėse mokslo bei praktinėse konferencijose Lietuvoje ir užsienyje, turi virš 10 m. praktinės vadovavimo įstaigoms /įmonėms bei personalui patirties.
Taip pat dėsto Mykolo Romerio universitete, yra Valstybinės darbo inspekcijos Vilniaus teritorinio skyriaus darbo ginčų komisijos narė.


Kasmet griežtėja reikalavimai įstaigoms dėl tinkamo vidaus procesų sureguliavimo bei darbuotojų teisių apsaugos įvairiose srityse. Įstaigos privalo turėti darbo tvarkos taisykles, taisykles dėl asmens duomenų apsaugos, lygių galimybių, smurto prevencijos, pareigybių ir kitus aprašus ir daug kitų rekomenduojamų ar būtinų dokumentų.
Seminare sužinosite, kaip juos tinkamai pasirengti - kokie šių dokumentų formos reikalavimai, kaip juos pateikti darbuotojams, ką privaloma numatyti atskirų dokumentų turinyje, kokios daromos dažniausios klaidos.

Seminare bus pristatytos teisės aktų - įsakymų, potvarkių, nutarimų, sprendimų, taisyklių, aprašų, reglamentų ir kt. - rengimo naujovės, praktiniai patarimai, pavyzdžiai.

Seminaro data ir vieta: gegužės 17 d., 09:00 - 12:30 (4 akad. val.)
Dalyvio namuose arba darbo vietoje

Seminaras transliuojamas Zoom platformoje. Jums tereikia turėti įrenginį (kompiuterį, planšetę, išmanųjį telefoną) su interneto ryšiu.
Prisijungimo nuoroda siunčiama likus vienai dienai iki seminaro.

Seminaro kaina: 80.00 (PVM įskaičiuotas)

Seminaro metu kiekvienas dalyvis gauna:
išsamią metodinę medžiagą elektroniniu formatu;
4 akademinių valandų seminaro dalyvio pažymėjimą elektroniniu formatu;
seminaro lektorės individualias konsultacijas po seminaro.

Norite šiuos mokymus užsakyti savo įmonei ar įstaigai, auditorijoje ar nuotoliniu būdu? Susisiekite.

Mokymų programa:

Seminaro programa

Kasmet griežtėja reikalavimai įmonėms ir įstaigoms dėl tinkamo vidaus procesų sureguliavimo bei darbuotojų teisių apsaugos įvairiose srityse. Įstaigos privalo turėti darbo tvarkos taisykles, taisykles dėl asmens duomenų apsaugos, lygių galimybių, smurto prevencijos, pareigybių ir kitus aprašus ir daug kitų rekomenduojamų ar būtinų dokumentų.
Seminare sužinosite, kaip juos tinkamai pasirengti - kokie šių dokumentų formos reikalavimai, kaip juos pateikti darbuotojams, ką privaloma numatyti atskirų dokumentų turinyje, kokios daromos dažniausios klaidos.

Taisyklių, reglamentų, aprašų forma. Dažniausios klaidos.
Teisės aktų projektų rengimo rekomendacijos.
Svarbiausi vidaus teisės aktų rengimo ir apyvartos procesai:
tvirtinimas, derinimas, informavimas, supažindinimas, sutikimas, keitimas, saugojimas ir kt.
Atskirų dokumentų rengimas:
smurto ir priekabiavimo prevencijos politika - privalomas reikalavimas didesnėms įstaigoms;
darbo tvarkos taisyklės (galimi nauji punktai pagal Darbo kodekso pakeitimus);
pareigybės aprašymai - kaip užtikrinti pareigų vykdymą ir apsidrausti ginčo atveju;
asmens duomenų apsaugos, nuotolinio darbo, lygių galimybių, kvalifikacijos kėlimo ir kt. procesų tinkamas sureguliavimas.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos