Veido masažo metodika “IMPRESSIO”

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Masažo kursai » Veido masažo metodika “IMPRESSIO”

Tipas: Kursai
Lygis: Ir pradedantiesiems ir pažengusiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 5 d. (53 ak. val.)
Organizatorius: Masažo pamokų studija "Holistinis Aš"

Kaina: 620€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-02-02

Klaipėdoje

1-dalis vasario 2/3 d., 2-dalis kovo 8/9/10 d., vyksta nuo 09:00 iki 18:00 su valandos pertrauka pietums. Adresas: Dariaus ir Girėno g. 12-37, Klaipėda.

Baigus mokymus įgytos žinios ir įgūdžiai užtikrina galimybę iš karto pradėti dirbti ir taikyti išmoktą metodiką savo praktikoje.

Mokymus veda masažo metodikos autorė Rūta Stratkauskienė.

Kam rekomenduojami šie mokymai?

Kosmetologams, kosmetikams, grožio terapeutams.
Masažuotojams, kineziterapeutams, kurie svajoja išmokti veido masažo, nes klientai to prašo.
Žmonėms, besidomintiems holistine sveikata.
Žmonėms, kurie nori pradėti mokytis masažo.
Žmonėms, kurie domisi natūraliais grožio puoselėjimo metodais.
Kolegoms, kurie ieško kitokio masažo.

Mokymų ciklą sudaro 2 dalys:

1-oji dalis „Komplimentas kūno sąnariams“.

Šios mokymų dalies tikslas, taikant dinaminę sąnarių mobilizaciją suaktyvinti minkštųjų audinių, juosiančių viso kūno sąnarius, kraujotaką. Tai komplimentas kūnui, kuris garantuoja kokybiškesnį veido masažo rezultatą, sukuriamą taikant specialias masažo technikas pilvui (diafragminis kvėpavimas), krūtinės ląstai, pečių sąnariams, mentims, krūtininei ir juosmeninei stuburo dalims, kojoms, klubo sąnariams, kryžkauliui ir rankoms: pasyviais pečių sąnarių judesiais ir rankų tempimais.

2-oji dalis „Harmonizuojantis veido masažas“.

Šios mokymų dalies tikslas sugrąžinti veido audiniams normalų tonusą. Specialių technikų atlikimo metu yra skiriamas dėmesys kaklui, pečių juostai, galvai, dekolte zonai, veidui (veido ovalas, lūpų ir akių zonos, kramtomieji veido raumenys ir t.t.).

Nuosekliai laikantis šios dviejų etapų masažo metodikos (viso masažo trukmė - 1,5 val.), klientas patiria IMPRESSIO (įspūdį), kuris po masažo atsispindi jaunystę spinduliuojančiose jo akyse.

Grupėje iki 8 žmonių.

Galima mokėti dalimis.
1-oji dalis 255 Eur.
2-oji dalis 365 Eur.

Kiekvienam: spausdintinė metodinė bei video medžiaga ir visos masažui reikalingos priemonės. Jums reikės tik patogios aprangos.

SERTIFIKATAS įteikiamas po dalyvavimo abejose mokymosi dalyse.

Mokymų programa:

Mokomasi poromis, periodiškai keičiantis vietomis: mokinio ir modelio. Modelių mokymams ieškoti nereikia.
Mes laikomės nuostatos, kad kokybiškai išmokti masažą galima tik:
1. Atlikus judesį;
2. Pajutus atliekamą judesį pačiam.

1-oji dalis. „Komplimentas kūno sąnariams“ - 2 dienos (21 ak. val.)

Šios mokymų dalies tikslas, taikant dinaminę sąnarių mobilizaciją suaktyvinti minkštųjų audinių, juosiančių viso kūno sąnarius, kraujotaką. Po šios technikos atlikimo aktyviau gaminasi sinovijinis sąnarių skystis, padidėja sąnarių judesių amplitudė ir kūnas tampa elastingesnis bei laisvesnis. Taip pat ši technika turi netiesioginį poveikį fascijoms. Viso kūno sąnariai, įskaitant ir stuburo slankstelius, tikslingai paveikiami klientui gulint ant nugaros. Komfortas ir geras jausmas masažo metu lydi kiekvieną klientą, o ergonomiškai masažą atliekantis praktikas saugo savo sveikatą ir energiją.
Tai komplimentas kūnui, kuris garantuoja kokybiškesnį veido masažo rezultatą. Kūno sąnarių komplimentas sukuriamas taikant specialias masažo technikas pilvui (diafragminis kvėpavimas), krūtinės ląstai, pečių sąnariams, mentims, krūtininei ir juosmeninei stuburo dalims, kojoms, klubo sąnariams, kryžkauliui ir rankoms: pasyviais pečių sąnarių judesiais ir rankų tempimais.

2-oji „Harmonizuojantis veido masažas“ - 3 dienos (32 ak. val.)

Šios mokymų dalies tikslas sugrąžinti veido audiniams normalų tonusą. Šis tikslas aktualus visoms klientų amžiaus grupėms. Normalus audinių tonusas užtikrina optimalias ir kokybiškas audinių funkcijas, o tai aiškiai pastebima žmogaus savijautoje ir išvaizdoje.
Specialių technikų atlikimo metu yra skiriamas dėmesys kaklui, pečių juostai, galvai, dekolte zonai, veidui (veido ovalas, lūpų ir akių zonos, kramtomieji veido raumenys ir t.t.).

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos