fbpx

Tęstinė veido masažo mokymų programa EVA

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Masažo kursai » Tęstinė veido masažo mokymų programa EVA

Tipas: Kursai
Lygis: visiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 4 mėn. (80 ak. val.)
Organizatorius: Masažo mokykla, MB

Kaina: 850€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-04-27

Vilniuje

Šeštadieniais ir sekmadieniais.10-17 val., Studija „Gyvybės medis“, Gabijos g. 38, Vilnius

Lektoriai

Edita Gečevska Lietuvoje žinoma kaip veido ir kūno masažų mokytoja, Spa specialistė, technologė, konsultantė, Spa procedūrų ir ritualų kūrėja, kūno psichoterapijos, Bacho terapijos, garso terapijos specialistė, terapinių žaidimų praktikė.

Lektorė yra baigusi medicinos ir sveikatos studijų krypties kosmetologijos studijų programą ir įgijusi grožio terapijos profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį, taip pat įgijusi tarptautinį Cidesco SPA terapeuto diplomą, turi masažuotojo kvalifikaciją, kūno terapijos mokslų diplomą.

Dėstytojavimo veiklą Edita pradėjo nuo 2003 m. „Femina Bona“ mokymų centre, vėliau dėstė įmonėje „ISPADO“, 12 metų dirbo profesijos mokytoja mokykloje “Art of Beauty”.

Šalia pagrindinių darbų 2010 metais Edita įkūrė Masažo Meistriškumo Mokyklą, kurioje savo žinias ir įgūdžius tobulina masažo, kosmetologijos, SPA ir kineziterapijos specialistai iš viso pasaulio.

Edita Gečevska yra įvaldžiusi daugybę skirtingų veido bei kūno masažo technikų. INMASTER manualinės terapijos institute (Barselona) įgijo veido ir kūno CHIROMASAŽO Meistro diplomą, taip pat turi Ajurvedos 1 laipsnio meistro, Tailandiečių masažo, Shiatsu, Kamisimo Spa terapijos diplomus. Studijavo Bacho žiedų terapiją, garso terapiją, bioenergetiką, Reiki.

Lektorė nuolat kelia savo kvalifikaciją ir gilina žinias bei įgūdžius. Edita taip pat yra baigusi kūno psichoterapijos studijas International Academy of Humanitarian Technologies (Washington D.C). Veda individualius ir grupinius kūno terapijos sesijas, transformacinius žaidimus.

2021 m. pavasarį baigė WOW University Women of Wonder „Ateities įgūdžių“ kursą.

2021-2022 studijavo terapinių žaidimų kūrimo ir vedimo technologijas, Archetipų terapiją.

2023 m. mokėsi osteo-manualinės terapijos ir mobilizacijos technikų.


Kviečiame mokytis veido masažo meistriškumo programoje ir tapti natūralaus veido atjauninimo specialistu. Masažo mokymų programa EVA – tai keturių lygių, itin išsamūs veido chiromasažo meistriškumo mokymai.

Jų metu įgysite ar patobulinsite jau turimas veido atjauninimo žinias, išmoksite veido chiromasažo technikų, sudaryti autentiškas individualias veido atjauninimo masažo schemas ir programas. Išmoksite atlikti net septynis veido masažus – galėsite pasiūlyti klientams patrauklų paslaugų meniu!

Mokymų programa:

Mokymų trukmė: 80 ak. val. 4 lygiai (4 savaitgaliai).
Pradžia: balandžio 27–28 d.
Pabaiga: liepos/rugpjūčio mėn. (paskutinio lygio data bus nustatyta bendru grupės sutarimu)
Mokymų kaina: 4×250 € arba 850 € mokant už visas dalis iš karto.

Ko tikėtis iš mokymų?

✨Nedidelės dalyvių grupės – iki 8 žmonių.
✨Malonios aplinkos ir asmeninio dėmesio kiekvienam dalyviui.
✨Su meile perduodamų masažo žinių ir itin patyrusio lektoriaus.
✨Jau po pirmojo lygio galėsite pasiūlyti keletą veido masažų savo klientams!

Kam skirta ši programa?

🌿Besidomintiems natūraliu veido atjauninimu ir siekiantiems nuoseklių bei sistemingų veido chiromasažo žinių ir įgūdžių.
🌿Praktikuojantiems vieną ar kelis veido masažus, kurie paprastai tinka tik vieno tipo klientams.
🌿Tiems, kam atsirado poreikis papildomų žinių: kaip dirbti su skirtingais veido odos tipais ir probleminėmis būklėmis.
🌿Praktikuojantiems veido masažo specialistams, norintiems papildyti savo praktiką naujomis, efektyviomis technikomis.
🌿Žmonėms, ieškantiems naujų galimybių savo profesinę kelionę sieti su veido atjauninimu.

Apie programą

Eva programos trukmė – keturi mėnesiai, vienas savaitgalis per mėnesį. Iš viso 4 savaitgaliai.

Programos metu palaipsniui įsisavinsite vis sudėtingesnes veido chiromasažo technikas: neurosedatyvinę, chemolimfodrenažinę, miostimuliuojančią ir anti-age. Išmoksite atpalaiduoti pečių juostos, kaklo raumenis, dekoltė ir galvos zoną.

Masažo technikas tobulinsite palaipsniui, siekiant aukščiausio tikslo – profesionalaus veido atauninimo – anti-age masažo atlikimo.

Susipažinsite su svarbiausiais odos tipais ir būklėmis.

Įgysite žinių, kaip sukurti individualų masažą konkrečioms veido odos problemoms pašalinti bei išmoksite sudaryti masažo procedūrų kompleksą, kuris padės pasiekti maksimalų efektą.

Kiekvieno lygio metu išmoksite atlikti masažą, kurį nedelsiant galėsite atlikti klientams. Iš viso išmoksite atlikti septynis masažus, skirtingiems tikslams pasiekti.

Baigę mokymų programą mokėsite atlikti:

Giliai atpalaiduojantį veido masažą (45–50 min.)
Veido ovalą formuojantį masažą (60 min.)
Anti-Age – veidą atjauninantį ir priešraukšlinį masažą (60–90 min.)
Limfodrenažinį veido masažą (40–60 min.)
Neurosedatyvinį veido masažą (30–50 min.)
Veido masažą dilbiais (15–30 min.)
Trumpą 10–20 min. masažą kosmetinėms procedūroms.
Programa susideda iš 4 lygių, kiekvieni mokymai trunka po 2 dienas.

1 lygis. Jaunystės šaltiniai
Mokymu metu susipažinsime su veido atjauninimo ir jaunos išvaizdos palaikymu. Išmoksite atlikti giliai atpalaiduojantį veido masažą. Jo tikslas nuraminti nervų sistemą, paspartinti kraujotaką ir limfotaką, atpalaiduoti „įtampos kaukę“, grąžinti veidui jo natūralią išraišką, odos skaistumą ir elastingumą, atpalaiduoti pečių juostos ir kaklo įtampas.

Šis masažas praturtins net ir pačią kukliausią kosmetinę procedūrą, puikiai veiks kaip atskira veido procedūra, maloniai papildys atpalaiduojantį kūno masažą.

Išmoksite bazinių neurosedatyvinės, hemolimfodrenažinės, miorelaksuojančios technikų judesių, kaklo ir pečių juostos atpalaidavimo. Taip pat judesių atlikimo eiliškumo bei ergonomiškų stovėjimo ir sėdėjimo pozicijų masažo metu.

Pirmajame lygyje gausite dvi masažo schemas: trumpoji – 20 min. masažas, skirtas įterpti į kosmetinę procedūrą, ilgoji – 45 min. masažas, skirtas atlikti atskirą masažo procedūrą. Praktikuodami šias masažo schemas lengvai pasiruošite antram EVA programos lygiui.

Mokymų trukmė: 2 dienos (20 ak. val.) 9:30–17:00

📅 Mokymų trukmė: 2 dienos (20 ak. val.) 9:30–17:00
📍Data: 2024 m. balandžio 27–28 d.
🔖Kaina: 250 €

2 lygis. Grožio forma
Simetriškas, aiškių kontūrų, suformuotas veido ovalas – jaunystės ženklas. Antrojo lygio metu aiškinsimės, kaip atstatyti, palaikyti ir formuoti jaunatvišką veido ovalą.

Pirmo lygio metu išmoktus bazinius chiromasažo technikų judesius papildysite sudėtingesniais, skirtais stiprinti ir formuoti gražų, jaunatvišką veido ovalą. Kartu išmoksite specialios veido masažo dilbiais technikos. Šios technikos judesiai giliai atpalaiduoja bei padeda formuoti prigimtinį, natūralų veido ovalą.

Veido ovalą formuojančio masažo atlikimo laikas – 60 minučių.
📅Mokymų trukmė: 2 dienos (20 ak. val.) 9:30–17:00
📍Data: 2024 m. gegužės 18–19 d.
🔖Kaina: 250 €

3 lygis. Stiprus efektas
Mokymu metu nagrinėsime, kaip atstatyti jaunatvišką veido išvaizdą, mokysimės priešraukšlinio ANTI-AGE masažo veido atjauninimui, smulkiųjų ir giliųjų raukšlių restruktūrizacijai.

Išmoksite sudėtingiausių neurosedatyvinių judesių, taip pat anti-age raumenų ir odos masažo technikų, veido odą bei raumenis stimuliuojančių judesių.

Išmoksite laikantis holistikos principų atlikti natūraliai veidą atjauninantį masažą.
Anti-Age masažo atlikimo laikas – 75–90 minučių.

📅Mokymų trukmė: 2 dienos (20 ak. val.) 9:30–17:00
📍Data: 2024 m. birželio 29–30 d.
🔖Kaina: 250 €

4 lygis. Autentiškas veido masažas
Kiekvieno žmogaus veido jaunystės raktas kiek kitoks. Todėl dirbant su veidu, svarbu turėti holistinių žinių ir gebėti kurti autentišką masažą.

Mokymu metu aptarsime veido odos jaunystės šaltinius, nagrinėsime odos tipus ir būkles, joms tinkamus masažo būdus. Aiškinsimės emocinių būsenų ir amžiaus įtaką odai ir į ką atsižvelgti.

Pakartosime ir tobulinsime išmoktas chiromasažo schemas. Mokysimės sudaryti kombinacijas ir pritaikyti jas skirtingiems odos tipams ir problemoms spręsti.

Mokysimės individualizuoti kiekvieną procedūrą ir sudaryti autentišką masažo kurso planą. Aiškinsimės, kokias strategijas pasirinkti, kad EVA masažų kursas turėtų plastinės operacijos efektą.

📅Mokymų trukmė: 2 dienos (20 ak. val.) 9:30-17:00
📍Data: 2024 m. liepos/rugpjūčio mėn. (data bus nustatyta bendru grupės sutarimu)
🔖Kaina: 250 €

Chiromasažas – tai ispanų masažo terapeuto Enrique Castells Garcia sukurtas masažo stilius, apjungiantis europietiško ir orientalistinio masažų filosofiją bei technikas. Tinkamai taikant chiromasažą net ir veido masažo metu giliai atpalaiduojamas visas kūnas. Itin stiprus chiromasažo psichoemocinis poveikis.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos