Šūnų kirpimo kursai Vilniuje

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Šunų kirpimo kursai » Šūnų kirpimo kursai Vilniuje

Tipas: Kursai
Lygis: Visiems nuo 18 metų.
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Finansuoja
Kalba: Lietuvių, Rusų
Trukmė: 3 sav. (120 ak. val.)
Organizatorius: Saltvus, UAB (zoohotel.lt)

Kaina: 1900€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-04-18

Vilniuje

A. Kojelavičiaus gatvė 168, Vilnius

Visi, norintys išmokti profesionaliai triminguoti, kirpti, prižiūrėti ir atlikti kitas šunų kailio priežiūros procedūras, yra kviečiami į šunų kirpimo kursus, esančius šalia gyvūnų grožio salono ir viešbučio ZOOHOTEL. Tapkite tikru grumingo meistru padedami mūsų patyrusių specialistų, sužinokite visas grumingo subtilybes ir išmokite profesionaliai atlikti įvairios veislės šunų kirpimą bei priežiūrą. Siekiant išlaikyti mokymų kokybę, pamokos vyksta ne didesnėmis nei 4 žmonių grupėmis.
ZOOHOTEL įkurta grumingo mokykla siūlo šunų grumingo mokymus grumerio specializacijai įgyti. Profesionalūs šunų kirpimo kursai yra vedami patyrusių grumingo kursų specialistų.
„ZOOHOTEL“ grumingo mokykloje ypatingas dėmesys yra skiriamas kiekvienam norinčiam išmokti grumingo meistrystės: žinios yra perduodamos ramioje aplinkoje, specialiose tokiems kursams pritaikytose patalpose. Pagrindinis dėmesys yra skiriamas praktikai, o kursus veda tiek su gyvūnais, tiek su žmonėmis mokantys dirbti specialistai.

Mokymų programa:

Pilną šunų kirpimo kursų programą sudaro 15 pamokų (3 kalendorinės savaitės), iš kurių dvi yra teorinės, o likusios – praktinės. Kursus veda patyrę mūsų grumingo specialistai, kurie maloniai atsakys į jūsų užduodamus klausimus tiek mokymų metu, tiek po jų. ZOOHOTEL siūloma kursų programa paliečia visus esminius grumingo aspektus: nuo skirtingo kirpimo stiliaus pagal šuns veislę ir kailio rūšį iki higienos procedūrų. Kursai vyksta nuosekliai, siekiant, kad dalyviai įsisavintų reikalingą informaciją ir gebėtų panaudoti įgytas žinias praktikoje. Praktiniuose užsiėmimuose kiekvienas mokinys yra aprūpinamas šuniuku-modeliu, todėl kursai vyksta kokybiškai, išvengiant nereikalingo laiko delsimo.
Pirmas užsiemimas
Grumingo mokymai prasideda nuo teorinių žinių pateikimo. Ši dalis yra svarbi, nes puikiai įsisavinta teorinė dalis leidžia kokybiškai dirbti praktinių pamokų metu.
Pirmąjį užsiėmimą sudaro:
Veterinarijos teorijos dėstymas – šunų ligos, simptomai, pirmoji pagalba.
Klientų paieška, nuosavo verslo pradžia.
Grumingo saugumo taisyklės, principai.
Bendravimas su klientais, psichologiniai momentai.
Antras užsiėmimas
Naudojimasis įranga ir įrankiais – grumingo įrankių paskirtis, darbas su kailio kirpimo, džiovinimo įranga, kirpimo įrankiais, šukavimas, trimingavimas.
Parodomasis jorkšyro terjero kirpimas
Gyvūnų kosmetika – kaip atpažinti kailio rūšis ir struktūrą, kokias priemones naudoti, kokie yra kosmetikos priemonių skirtumai.
Higienos procedūros – šuns nagų kirpimas, ausų ir akių valymas, maudymas ir kailio džiovinimas.
Trečias užsiėmimas
Skirtingų kailių tipai
Pirmas praktinis užsiėmimas – nukailinimo, šukavimo, maudymo procedūra..
4-14 užsiėmimai
Kūrybinio grumingo praktiniai užsiėmimai. Kailio skutimas raštais, pynimas, blizgios tatuiruotės ir pan.
15 užsiėmimas
Paskutinė pamoką sudaro egzaminas. Jo metu tikrinamos kursų metu mokinio įsisavintos žinios bei įgūdžiai. Išlaikius egzaminą yra įteikiamas pažymėjimas. Užbaigus mokymus, konsultacinė pagalba bus teikiama visą mėnesį nemokamai.

Atsiliepimai:

Eidvilė, 2024-05-22

Šiuos kursus baigiau jau daugiau nei prieš metus. Po kursų pasilikau dirbti tame pačiame ZOOHOTEL salone ir iki šiol tenais dirbu. Atradau save šitoje strityje ir džiaugiuosi kiekviena darbo diena. Puiki mokytoja ir nuostabi darbo komanda. Jeigu norite išbandyti save ar išmokti kažko naujo, tai tikrai rekomenduoju šią mokyklą.


ANASTASIJA, 2024-05-22

Nuostabi mokytoja, išsamūs kursai. Padori kaina ir kursų trukmė. Kursai gali būti vedami dviem kalbom. Viskas labai patiko. Rekomenduoju.


Gabija, 2024-05-22

Be galo informatyvūs ir naudingi kursai!! Maloni mokymosi atmosfera, puiki aplinka tobulėjimui. Labai džiaugiuosi pasirinkusi būtent šią vietą :)


Ugnė, 2024-03-15

Puikiai paruošta mokymų medžiaga. Mokytoja ramiai ir aiškiai išdėstė teoriją, bei išmokė visko ko tik buvo įmanoma išmokti. Nors ir pati mokykla buvo gan toli nuo namų, bet vistiek buvo verta važiuoti ir nesigailiu nei viena diena. Nekantrauju pradėti darbuotis ir susirasti savo nuolatinių klientų :) Didžiausios rekomendacijos!


Paula, 2024-02-07

Kursai baigti, gavau anglų k. sertifikatą! Labai rekomenduoju, puiki mokytoja ir pati mokykla. Viskas buvo aiškiai išdėstyta ir parodyta. 10/10😊


Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos