Streso valdymas praktiškai

Pradžia » Kursai » Asmeninis tobulėjimas » Streso valdymo mokymai » Streso valdymas praktiškai

Tipas: Vidiniai mokymai
Lygis: visiems
Baigimo pažymėjimas: Nėra
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė: 1 d. (8 ak. val.)
Organizatorius: Success.lt (Asociacija „Intelektinio Kapitalo Ugdymas“)

Kaina: 59€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Vilniuje

Lektoriai

Išsilavinimas – filosofija. Mokymų srityje dirba nuo 2006 metų. Įvairių audio knygų autorius. Dirba įvairiuose švietimo projektuose. Veda vidinius mokymus organizacijose. Lietuvos karjeros specialistų asociacijos vienas įkūrėjų ir ilgametis valdybos narys.


Seminaro metu aptarsime pagrindines įtampos atsiradimo priežastis. Sužinosite, ką daryti, kad gyventumėte lengviau ir ramiau.

Ar būna taip, jog užsidegate kaip degtukas?
Ar būna taip, jog pirma kažką padarote, o tik po to pagalvojate?
Ar nei iš šio, nei iš to užklumpa slogi nuotaika?
Ar bandėte kažką pakeisti gyvenime, bet nematoma jėga vėl grąžino į senas vėžes?
Ar būna, kad savo emocijas išliejate ant kitų žmonių?
Ar būna taip, jog nepatinkate sau ir nesuprantate kodėl?
Ar būna taip lyg kažkas kitas kontroliuoja jūsų nuotaikas ir gyvenimą?
Tiesiog kamuoja įtampa ar vidinis nerimas?

Bandėte kvėpavimą, skaičiavimą iki 10, pasivaikščiojimą gryname ore, šaltą dušą, alkoholį, cigaretes, pirtį, komedijų žiūrėjimą. Padėjo, bet tik tol, kol tai darėte. Vos tik grįžote mintimis į gyvenimą, kartu grįžo stresas. Taip yra dėl to, jog stresui įveikti dažnai naudojame ne tas priemones. Ar bandėte su kastuvu išgręžti skylę sienoje, o su grąžtu sode žemę išpurenti? Priklausomai nuo to, kokį darbą reikia atlikti, mes pasirenkame įrankius. Yra labai gerų įrankių, pavyzdžiui, grąžtas, bet tai, kad jis yra geras įrankis, dar nereiškia, jog jį turime visur naudoti. Taip pat galima aptikti daug idėjų stresui mažinti, bet ar tikrai jos visos veikia? Štai kodėl šiame seminare kalbėsime apie tai, kas iš tiesų veikia, susipažinsime su įrankiais stresui įveikti.

Emocijos valdo mus arba mes valdome emocijas. Viskas priklauso nuo turimų žinių ir įgūdžių. Kviečiame geriau pažinti save, įgyti atsparumo aplinkai ir sustiprėti savo vidumi. Seminaro metu aptarsime pagrindines įtampos atsiradimo priežastis. Sužinosite, ką daryti, kad gyventumėte lengviau ir ramiau. Seminare atliksime įvarius pratimus, bendrausime vieni su kitais, ugdysime praktinius įgūdžius, nes tik praktinis darbas duoda apčiuopiamų rezultatų. Parodysime gyvą demonstraciją su dalyviais iš salės, ir patys įsitikinsite, kaip paprasta yra keisti save į gerąją pusę. Sužinosite, kaip galima greitai atsipalaiduoti nuo blogų emocijų, pamiršti nuoskaudas, negatyvias mintis. Pamatysite, kaip stresas ar kitos emocijos, kurias norite pamiršti tirpsta. Tai gali būti ir smulkmena, bet dažnai ji neduoda ramybės. Galbūt čia rasite atsakymą, kaip ją įveikti. Tai, apie ką kalbėsime, vienodai aktualu kiekvienam žmogui, nes visi norime būti laimingesni. O įvairios negatyvios mintys, emocijos ir yra didžiausia kliūtis norint tai pasiekti.

Nagrinėsime žmonių bendravimą ir kaip daryti įtaką kitiems, pamatysite, jog po kiekvienu žodžiu, kurį sakome, yra paslėpta emocija. Daug geriau pažinsite žmones ir jausitės stipresni bendraudami. Tai suteiks pasitikėjimo savimi, saugumo jausmą ir bendravimas pradės teikti malonumą. Galėsite lengviau įveikti kitų žmonių spaudimą, nepasiduoti įtakai ar kitų žmonių blogai nuotaikai. Išmoksite nekreipti dėmesio į smulkmenas, ką dažnai ir bandome daryti, tik, deja, ne taip jau lengvai išeina.

Mokymų programa:

Mokymų kaina 59 eur vienam dalyviui kuomet grupė iki 15 asmenų. Galima koreguoti trukmę pagal poreikį. Kaina gali keisti priklausomai nuo trukmės dalyvių skaičiaus, kelionės išlaidų.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos