fbpx

Stiprus nugaros masažas

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Masažo kursai » Stiprus nugaros masažas

Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė: 1 d. (10 ak. val.)
Organizatorius: Masažo mokykla, MB

Kaina: 180€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-04-06

Vilniuje

Šeštadienį, 10-17 val., Studija „Gyvybės medis“, Gabijos g. 38-20, Vilnius

Lektoriai

Edita Gečevska Lietuvoje žinoma kaip veido ir kūno masažų mokytoja, Spa specialistė, technologė, konsultantė, Spa procedūrų ir ritualų kūrėja, kūno psichoterapijos, Bacho terapijos, garso terapijos specialistė, terapinių žaidimų praktikė.

Lektorė yra baigusi medicinos ir sveikatos studijų krypties kosmetologijos studijų programą ir įgijusi grožio terapijos profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį, taip pat įgijusi tarptautinį Cidesco SPA terapeuto diplomą, turi masažuotojo kvalifikaciją, kūno terapijos mokslų diplomą.

Dėstytojavimo veiklą Edita pradėjo nuo 2003 m. „Femina Bona“ mokymų centre, vėliau dėstė įmonėje „ISPADO“, 12 metų dirbo profesijos mokytoja mokykloje “Art of Beauty”.

Šalia pagrindinių darbų 2010 metais Edita įkūrė Masažo Meistriškumo Mokyklą, kurioje savo žinias ir įgūdžius tobulina masažo, kosmetologijos, SPA ir kineziterapijos specialistai iš viso pasaulio.

Edita Gečevska yra įvaldžiusi daugybę skirtingų veido bei kūno masažo technikų. INMASTER manualinės terapijos institute (Barselona) įgijo veido ir kūno CHIROMASAŽO Meistro diplomą, taip pat turi Ajurvedos 1 laipsnio meistro, Tailandiečių masažo, Shiatsu, Kamisimo Spa terapijos diplomus. Studijavo Bacho žiedų terapiją, garso terapiją, bioenergetiką, Reiki.

Lektorė nuolat kelia savo kvalifikaciją ir gilina žinias bei įgūdžius. Edita taip pat yra baigusi kūno psichoterapijos studijas International Academy of Humanitarian Technologies (Washington D.C). Veda individualius ir grupinius kūno terapijos sesijas, transformacinius žaidimus.

2021 m. pavasarį baigė WOW University Women of Wonder „Ateities įgūdžių“ kursą.

2021-2022 studijavo terapinių žaidimų kūrimo ir vedimo technologijas, Archetipų terapiją.

2023 m. mokėsi osteo-manualinės terapijos ir mobilizacijos technikų.


Kviečiame į stipraus nugaros masažo mokymus. Išmoksite giliai nugaros raumenis atpalaiduojančio masažo bei tempimo pratimų ir lankstymų.

Stipraus nugaros masažo tikslas – atpalaiduoti fascijų ir raumenų įtampą, padidinti jų elastingumą, padidinti bendrą kūno lankstumą pečių, kaklo, menčių srityje. Po tokio masažo klientas jausis giliai atsipalaidavęs ir daug lankstesnis!

Mokymai skirti pradedantiesiems masažo specialistams, baigusiems klasikinio ir segmentinio masažo modulį. Taip pat visiems masažuotojams ir kūno formavimo specialistams, kurie nori tobulinti fascijų ir raumenų atpalaidavimo technikas.

Mokymų programa:

Mokymų metu išmoksi atpalaiduoti pagrindines nugaros, rankų bei pečių srities įtampas per maksimaliai trumpą laiką ir mažiausiomis jėgų ir energijos sąnaudomis.

Mokymų metų pagrindinį dėmesį skirsime:
✨dubens atpalaidavimui;
✨tarpumentės įtampų atpalaidavimui;
✨peties, rankų raumenų ir fascijų atpalaidavimui, judesių amplitudės didinimui;
✨pečių juostos ir kaklo įtampų atpalaidavimui.

Mokymų metu bus naudojama:
👍kamisimo terapija,
👍manualinės ir kūno terapijos elementai,
👍raumenų ir fascijų tempimo technikos,
👍miorelaksacinė ir giliųjų audinių masažo technikos.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos