fbpx

STATINIO STATYBOS SAUGOS IR SVEIKATOS DARBE KOORDINATORIAUS MOKYMAI

Pradžia » Kursai » Profesiniai kursai » Statybų sektorius » STATINIO STATYBOS SAUGOS IR SVEIKATOS DARBE KOORDINATORIAUS MOKYMAI

Tipas: Kursai
Lygis: none
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 36 ak. val.
Organizatorius: KVK Mokymo ir paslaugų centras

Kaina: 480€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Nuotoliniai

Nuotoliniai

Derinama individualiai

Klaipėdoje

Klaipėdoje

Statinio statybos saugos ir sveikatos koordinatorius – fizinis asmuo, kuriam statytojas (užsakovas) arba statinio statybos valdytojas paveda statybos metu koordinuoti ir kontroliuoti norminiuose teisės aktuose nustatytų darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų įgyvendinimą, organizuoti ir koordinuoti statybvietėje esančių darbdavių bendradarbiavimą ir jų veiklą, vykdant nelaimingų atsitikimų ir profesinių ligų prevenciją.
Kurso tikslas – parengti statinio statybos saugos ir sveikatos koordinatorius ir įvertinti jų pasirengimą atlikti pareigas.
Asmeniui, pageidaujančiam mokytis, būti atestuojamam ir gauti statybos saugos ir sveikatos koordinatoriaus pažymėjimą, keliami šie reikalavimai:
1. Išsilavinimas: universiteto bakalauro ar magistro kvalifikacinis laipsnis, aukštasis statybos ar architektūros išsilavinimas arba pagal buvusią iki 1990 m. kovo 11 d. aukštojo mokslo sistemą kito atitinkamo pavadinimo statybos ir/ar architektūros specialistas.
2. Darbo patirtis: statinio statybos saugos ir sveikatos koordinatoriui – turėti galiojantį vadovo atestatą vienoje iš statybos techninės veiklos sričių – statinio projekto vadovo, statinio projekto dalies vadovo, statinio projekto vykdymo priežiūros vadovo, statinio statybos vadovo, statinio statybos bendrųjų dalių vadovo, statinio statybos techninio prižiūrėtojo (bendrosios statinio statybos techninės priežiūros vadovo), bendrosios projekto (statinio) ekspertizės (išskyrus valstybinę melioracijos projektų ekspertizę) vadovo, dalinės projekto (statinio) ekspertizės (išskyrus valstybinę melioracijos projektų ekspertizę) vadovo arba ne mažesnę kaip 5 metų vadovavimo patirtį statybos srityje ir įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto pažymėjimą.
Statinio statybos saugos ir sveikatos koordinatoriaus pažymėjimas galioja 5 metus.
Mokymai vykdomi vadovaujantis Statybos saugos ir sveikatos koordinatorių mokymo ir žinių tikrinimo tvarka patvirtinta 2004 m. sausio 7 d.LR Aplinkos ministro ir LR Socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymu D1-1/A1-5.

Mokymų programa:

Mokymai vykdomi vadovaujantis Statybos saugos ir sveikatos koordinatorių mokymo ir žinių tikrinimo tvarka patvirtinta 2004 m. sausio 7 d.LR Aplinkos ministro ir LR Socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymu D1-1/A1-5.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos