fbpx
Šie mokymai nebeorganizuojami, todėl rekomenduojame rinktis kitus mokymus šioje kategorijoje.

Šnekamosios ir darbinės anglų kalbos kursai

Pradžia » Kursai » Užsienio kalbos » Anglų kalbos kursai » Šnekamosios ir darbinės anglų kalbos kursai

Tipas: Kursai
Lygis: A1
Trukmė: 3 mėn
Organizatorius: Anglų kalbos namai, MB

Kaina: 270€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Nuotoliniai

Mokysiuosi per ZOOM, mažoje 4 žmonių grupėje, o mokymo programa įdomi ir koncentruota į šnekėjimą. Tikrai įveiksiu baimę kalbėti angliškai ir prisiminti tai, ką kažkada mokėjau. Yra trys skirtingos kiekvieno lygio šnekamųjų kursų programos: 1. užpildanti spragas; 2. stiprinanti bendravimo įgūdžius, 3. praktinės anglų kalbos.

Man anglų kalbos reikia susišnekėjimui. Suprantu daug daugiau, nei galiu pasakyti. Ypač gerai suprantu, ką skaitau. Dažnai užsiblokuoju. Kai reikia kalbėti, žodžiai tarsi kažkur išsilaksto Ir darbe dažnai pastebiu, kad kiti šneka kažkaip kitaip. Atrodo, kad jie labai paprastai viską suformuluoja, tačiau man taip nesigauna... Be to, tarsi jaučiu, kad visi žino kažkokias nerašytas taisykles, kaip ką sakyti, todėl dažnai jaučiuosi nevykusiai. Bjaurus jausmas... Lyg ir pavyksta bendrauti su latviais, estais, lenkais, bet, jeigu reikia susirašinėti su skandinavais, olandais arba pačiais britais, daug sudėtingiau. O jeigu dar telefonu tenka kalbėti, atrodo, tarsi iš viso anglų kalbos nemokėčiau.

1. Gerai jau vien tai, kad galėsiu mokytis ir darbinės, ir šnekamosios kalbos. Atrodo itin patraukliai. Kas į tai įeina? ŽODYNO PLĖTRA, SUPAPRASTINTA GRAMATIKA (4 laikai vietoj 12, nes tik keturi iš tiesų ir yra naudojami šnekamojoje ir darbinėje kalbose – puiki žinia!). Pasirodo, darbinė anglų kalba ir yra supaprastintos gramatikos ir standartinių frazių rinkinys. Pagaliau tai, ko reikia!

2. Kursuose MOKOMA PRAKTINĖS ANGLŲ KALBOS. Vadinasi, mokysiuosi, kaip susikalbėti konkrečiose gyvenimiškose situacijose, pvz.: išmoksiu paprašyti pakeisti kambarį viešbutyje, paklausti, ką verta pamatyti viešint svečioje šalyje, galų gale, išmoksiu užmegzti ir palaikyti bent jau trumpą pokalbį su svečiais iš užsienio. Kaip tik tai, ko reikia! Kursus veda MOKYTOJAI, PATYS DIRBĘ VERSLE, kuriems anglų kalba yra antroji profesija. Jie gali papasakoti, kaip viskas vyksta, pasidalina patartimi ir turi patarimų. Dviguba nauda!

3. Kas dar? Šiuos kursus pasirenka žmonės, kurie kalbėdami tarsi užsiblokuoja. Juk tai apie mane! Šie kursai PADEDA ATSIBLOKUOTI. Dažniausiai žmonės užsiblokuoja dėl to, kad nemoka sakinio struktūros ir, neteisingai pradėję sakinį, tiesiog nesugeba jo užbaigti. Arba nežino, kad anglų kalba – standartinių frazių kalba. Todėl, atsidūrę standartinėje situacijoje, nemoka paprašyti/paklausti elementarių dalykų, juk pažodinio vertimo neužtenka, reikia išmokti konkrečią standartinę frazę. Šie kursai apima minėtas situacijas ir MOKO STANDARTINIŲ FRAZIŲ. Niekada apie tai nesusimąsčiau.

4. Beje, negalėčiau pasigirti, kad mano žodynas labai turtingas. Iš anglų į lietuvių žodžius lengvai išverčiu, bet atvirkščiai sudėtingiau. Kadangi šie šnekamosios kalbos kursai žada PRAPLĖSTI ŽODYNĄ, žodžius čia mokysiuosi ir iš anglų į lietuvių kalbą, ir atvirkščiai. Ir viską darysiu per pamoką. Vadinasi, NĖRA NAMŲ DARBŲ ir po kursų galėsiu ilsėtis. Nerealu!!

5. Kaip mane mokys? Visi mokytojai naudoja vieningą metodiką, nėra jokių vadovėlių. Vadinasi, net jei tęsiu kursus ir pakliūsiu pas kitą mokytoją, mokymas išliks nuoseklus ir vientisas. O METODIKA PRITAIKYTA LIETUVIAMS, vadinasi, mokysiuosi ne pažodinio vertimo, o atpažinti situacijas ir pritaikyti angliškas konstrukcijas. Atrodo logiška.

6. Gerai, toliau... Mokysiuose MAŽOJE KETURIŲ ŽMONIŲ grupėje ir niekada neprijungs jokio penkto žmogaus. Valio! Reiškia, nereikės sėdėti ir klausyti kitų, neturint ką pasakyti. VISI DALYVIAI TO PATIES ANGLŲ KALBOS LYGIO. Tai, man atrodo, labai svarbu, vieni kitiems netrukdysime ir tobulėsime kartu. MOKYTOJAI IŠMOKO, o ne temas pristato. Prie kitos temos einama tik įsitikinus, kad VISI DALYVIAI IŠMOKO. Na, pagaliau!

7. O kiek visa tai kainuoja ir trunka? Trijų mėnesių kursas (24 pamokos po 60 minučių 4 žmonių grupėje) – 90 Eur/mėn. Arba 2 žmonių grupėje – 135 Eur/mėn.

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos