Šiuolaikinė anticeliulitinė masažo technika

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Masažo kursai » Estetiniai masažai » Šiuolaikinė anticeliulitinė masažo technika

Tipas: Kursai
Lygis: Profesionalams
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Rusų kalba (galimas vertimas į lietuvių k.)
Trukmė: 2 d. (20 ak. val.)
Organizatorius: ISPADO akademija

Kaina: 250€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-08-12

Kaune

Rugpjūčio 12-13 d.

Lektoriai

Tarptautinis Masažo Meistras, Tarptautinis Fitnes čempionas, bei autorinių Fitnes masažo technikų kūrėjas,

SPA technologas – tarptautiniu mastu, SPA asociacijos narys;

Masažo čempionatų teisėjas – Rusijoje, Baltijos šalyse, Ukrainoje,;

Tarptautinio projekto, apie žmogaus kūną „Regeneration” autorius;

Mokslinės laboratorijos „AVATARA” vadovas Latvijoje


Tai plataus poveikio anticeliulitinė masažo technika arba naujas žvilgsnis į rimtą problemą

Vis labiau paklausia paslauga grožio salonuose, kuriuose teikiamos ir estetinės kūno korekcijos procedūros, tampa rankomis atliekamas anticeliulitinis arba modeliuojantis kūną masažas. Šio masažo metodikos ir jo efektyvumas plačiai apžvelgti ir pristatyti Rusijos rinkoje. Tai ne tik masažas, naudojant riebalus skaidančias kosmetines priemones ir įvyniojimus (standartinė grožio salonų paslauga), tai smūgis celiulitui tiesiai į dešimtuką. Tai intelektuali įvairių lygių masažo sistema, leidžianti išspręsti pačias sudėtingiausias kūno korekcijos problemas. Metodika iš esmės skiriasi nuo įprastų SPA ritualų, skirtų kūno korekcijoms atlikti, klientas aktyviai įtraukiamas į procedūrą – pradedant pozityviu mąstymu ir baigiant žiniomis apie naudojamus masažo būdus ir jų tikslus.

1 lygis. Diafragmos – limfinės sistemos masažas. Diafragma – pagrindinis raumuo (kvėpavimo raumuo), stimuliuojantis limfos tekėjimą ir reguliuojantis jos tekėjimo greitį limfiniais indais. Didžioji klientų dalis kvėpuoja arba mišriu būdu arba krūtine, taip kvėpuojant diafragma įtraukiama tik dalinai. Dėl to šlakų pašalinimas iš organizmo vyksta labai lėtai. Išmokyti kvėpuoti diafragma – labai sunku, praktikoje tai reiškia sukurti visiškai kitą kvėpavimo stereotipą. Ir štai čia į pagalbą ateina ypatinga sistema, kuri į kvėpavimą įtraukia priekinio ir nugarinio kūno paviršiaus raumenis – tiesiamuosius ir lenkiamuosius. Šiuos judesius juosmens srityje klientas atlieka stebimas ir kontroliuojamas meistro. Judesiai aktyvuoja galvos smegenų judesio centrus ir po kelių nervinių skaidulų aktyvavimo ciklų automatiškai aktyvuojama diafragma. Smegenys atpažįsta nedirbantį raumenį ir iš karto įtraukią jį į aktyvią veiklą. Šio etapo dėka klientas ima teisingai kvėpuoti ir tai daug kartų padidina procedūros efektą. Be to, kad klientai išmoksta teisingai kvėpuoti, pirmas lygis ženkliai sumažina juosmens apimtį, nes kildama diafragma paskui save patempia ne tik šonus, bet ir vidinius organus, kurie dėl gravitacijos ir diafragmos spaudimo buvo nusileidę žemyn. Pilvo apimtis tik šios manipuliacijos dėka gali sumažėti 5-10 cm be masažo pagalbos.

2 lygis. Statiškas limfodrenažinis masažas – limfinės sistemos aktyvavimo pratęsimas. Meistras dirba su lokaliais limfmazgiais, supančiais probleminę vietą, pavyzdžiui, pilvo. Darbo technika ženkliai skiriasi nuo klasikinių pumpavimo judesių. Atliekami taškiniai aukšto dažnio vibraciniai judesiai rankomis (apie 70 vibracinių judesių per sekundę). Vibracija labai gerai stimuliuoja limfinius mazgus netgi per dideles riebalines sankaupas. Limfinis mazgas išvalomas ir yra pasiruošęs filtruoti naujai atitekančią limfą. Po to taikomas kitas limfinių mazgų valymo katalizatorius – skeleto raumenų susitraukimas. Meistras atlieka statišką spaudimą tam tikrai raumenų grupei probleminėje vietoje, o klientas tuo pat metu atlieka kvėpavimo praktiką – sulaiko kvėpavimą kartu su spaudimu. Tokiu būdu probleminėje vietoje metabolizmo procesai pagreitinami per 5 – 7 sekundes. Probleminė zona ir audiniai joje sparčiai aprūpinami deguonimi, prasideda riebalų deginimo procesas.Ši procedūros dalis truputį primena įžymųjį bodifleksą, tačiau atliekama švelniai ir be įtampos. Klientas jaučiasi komfortabiliai.

3 lygis. Limfodrenažinis masažas. Sekantis etapas – meistras atlieka lengvą tos pačios probleminės vietos limfodrenažinį masažą. Šiuo atveju taikoma masažo metodika turi labai naudingą privalumą: kliento galūnė yra pakelta, kas greitina limfos tekėjimą, o taip pat masažo judesiai atliekami vienu metu iš visų pusių. Visa tai palengvina darbą, tačiau sustiprina masažo poveikį. Šiame procedūros etape, beje, kaip ir ankstesniuose, – meistras dirba ergonomiškai be jokio fizinio krūvio.

4 lygis. Audinių masažas. Darbas tęsiamas toje pačioje probleminėje vietoje, labai svarbi užduotis – dirbti su audiniu odos ir poodinio riebalo lygmenyje, neliečiant raumens, padidinti audinio temperatūrą, išskaidyti fibrozinius sukietėjimus nepažeidžiant limfotakos indų ir nepaliekant hematomų. Naudojami aktyvūs, greiti, smūgiuojamieji, išspaudžiamieji ir kiti masažo judesiai, kuriuos galima kombinuoti ir jungti nekartojant kiekviename seanse, stebinant klientą judesių įvairumui, žinoma, efektyvumu. Darbui su audiniais yra sukurta daugiau, nei 200 autorinių kokybiškų modeliuojančių judesių.

5 lygis. Limfodreanžinis ir atpalaiduojantis masažas. Leidžia iš probleminės zonos pašalinti metabolizmo produktus, nuraminti audinį, leisti pailsėti ir klientui, ir meistrui. Dirbant, kai pereinama iš vienos probleminės vietos į kitą, remiantis logine seka, masažas trunka pusantros, ilgiausiai – dvi valandas ir pabaigoje matomi nuostabūs kūno korekcijos rezultatai. Meistras turi galimybę keisti masažo komponentus, pašalinti sunkius elementus, priklausomai nuo individualios kliento reakcijos ir siekiamo rezultato. Tokia masažo schema leidžia išspręsti praktiškai visas kūno korekcijos problemas, būti derinama su kūno įvyniojimais. Šios bazinės metodikos dėka meistras gali sukurti daugybę bendrosios ir lokalios paskirties procedūrų, kurias galės taikyti tiek dalimis, tiek pilnai. Grožio salonas turės galimybę išplėsti paslaugų pasiūlą, didinant procedūrų kiekį, tuo pačiu didindamas tiek salono, tiek meistro pajamas. O gausi paslaugų ir jų atlikimo technikų pasiūla patenkins patį įnoringiausią ir reikliausią klientą.

6 lygis. Bandažavimas. Bandažo metu paskatinamas toksinų, susikaupusių kūne, pašalinimas. Tai itin veiksmingas būdas ilgam sumažinti kūno apimtis, išvalyti ir detoksikuoti organizmą. Elastiniai tvarsčiai vyniojami kūno probleminės vietose ir veikia kaip didelis kompresas, šalinantis toksinus aplink riebalų ląsteles. Bandažavimo dėka stangrinama oda, sumažinamos kojų, pilvo ir talijos apimtys.

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos