“Savęs pažinimo”, makiažo kursai Klaipėdoje, Kretingoje

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Kosmetologijos ir visažisto kursai » “Savęs pažinimo”, makiažo kursai Klaipėdoje, Kretingoje

Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė: 3 d. (9 ak. val.)
Organizatorius: AVEVERA, UAB

Kaina: 120€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Klaipėdoje

Kiekviena moteris turi savų paslapčių kaip atrodyti puikiai. Tačiau neretai net tos moterys, kurios iš pažiūros spinduliuoja begaliniu pasitikėjimu savimi, žvelgdamos į savo atvaizdą veidrodyje nėra absoliučiai patenkintos savimi. Pripažinkime, visos norime atrodyti gražiai, mokėti paryškinti savo veido privalomus bei paslėpti trūkumus, patikti ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Tad mūsų tikslas – padėti Jums pažinti save, išmokyti Jus gražinti save ne tik kiekvieną dieną, bet ir puikiai atrodyti ypatingomis progomis. Išmokę visas grožio subtilybes Jūs ne tik sulauksite daugiau aplinkinių dėmesio, bet įsigysite ir du naujus draugus: veidrodį bei kosmetikos priemones, kurie tarnaus Jūsų grožiui.

Kursai skirti moterims ir merginoms, norinčioms sužinoti ir išmokti viską kaip pasidaryti makiažą sau. Jus sužinosite apie veido formas bei jų koregavimą, bruožų išskirtinumą, kaip paslėpti trūkumus ir išryškinti privalomus, apie spalvas ir jų derinius-tinkančius Jums labiausiai. Taip pat išmoksite teisingai pasirinkti dekoratyvinės kosmetikos priemones, sužinosite jų paskirtį.

Kursų metu reikia turėti savo priemones ir šepetėlius, nes galėsime aptarti kaip su turimomis priemonėmis ir įrankiais galite pasidaryti tobulą makiažą, patarsime kokių priemonių trūksta Jūsų krepšeliui.
O jei neturite priemonių, nenusiminkite-turėsite galimybę išbandyti profesionalią dekoratyvinę kosmetiką NOUBA, bei įsigyti produktų už specialią kursų kaina.

Kaina grupėje 4 ir daugiau - 120 €.
Kaina individualiai - 240 €.
Kursai vyksta 3 kartus per savaitę po 3 val.

Programa įregistruota: Švietimo ir Mokslo Ministerijos, Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre.
Identifikavimo kodas 84812
Programos kodas 220011015

Mokymų programa:

1. Veido paruošimas.
2. Antakių korekcija.
3. Veido bruožų korekcija.
4. Maskavimo ypatumai.
5. Makiažai-dieninis, šventinis-vakarinis.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos