SĄNARIŲ masažo mokymai, VILNIUJE

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Masažo kursai » Gydomieji masažai » SĄNARIŲ masažo mokymai, VILNIUJE

Tipas: Kursai
Lygis: Pažengusiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 3 d. (32 ak. val.)
Organizatorius: Masažo pamokų studija "Holistinis Aš"

Kaina: 414€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-06-18

Vilniuje

JTVM akademijoje, Smėlio g. 10., Vilnius

R.S. holistinis SĄNARIŲ masažas - tai autorinės masažo technikos ir metodika.

Šiuose mokymuose autorė ir mokytoja Rūta Stratkauskienė pasidalins su Jumis autorinėmis masažo technikomis ir išmokys jas taikyti kuriant individualizuotą masažo metodiką kiekvienam klientui.

R.S. holistinis sąnarių masažas - tai lyg apšilimas prieš išmintingą treniruotę, kad viskas kūne tekėtų be kliūčių. Efektyvi skysčių ir energijos cirkuliacija užtikrina mūsų gerą savijautą.

Masažas yra pasyvi kūno treniruotė, kuri turi ypatingą ir kitokį poveikį mūsų organizmui, nei aktyvi treniruotė. Masažo metu išsiskiria daugiau laimės hormonų, aktyvinama parasimpatinė nervų sistema, patenkinamas mums būtino fizinio prisilietimo poreikis, efektyvėja imuninė sistema ir organizmo regeneracija. Dėl šių priežasčių masažas yra puiki profilaktika užtikrinant savo gerą savijautą.

R.S. holistinio sąnarių masažo metodikos tikslas - paruošti kūną įprastam masažui, t.y. suaktyvinti metabolizmo procesus sąnarius juosiančiuose minkštuosiuose audiniuose: raisčiuose, sausgyslėse, fascijose. Sąnariai yra tarsi visų mūsų kūno sistemų sankryžos. Kai jos laisvos, elastingos, švarios, minkštos - užtikrinamas daug efektyvesnis ir visų kitų minkštųjų kūno audinių masažo poveikis.

Ši masažo metodika yra Kliento pažintis su Masažuotoju, o Masažuotojui - puiki galimybė tyliai, be žodžių, per rankų prisilietimus susirinkti anamnezę ir užsitarnauti pasitikėjimą.

Masažas atliekamas be aliejaus ir dalinai per paklode užklotą kūną, todėl yra labai jaukus Klientui.
Derinamos prisilietimų technikos veikiančios antkaulį, sausgysles, raiščius, fasciją.

1. Kompresinis tempimas: veikia antkaulį.
2. Dinaminė sąnarių mobilizacija: gerina audinių elastingumą, teigiamai veikia vegetacinę nervų ir limfinę sistemas, gerina sąnarių kapsulės aprūpinimą būtinomis medžiagomis, dėl to aktyviau gaminasi sinovijinis sąnarių skystis.
3. Pasyvūs judesiai: gerina sąnarių mobilumą.
4. Pasyvūs tempimai: veikia holistiškai visus kūno audinius.

R.S. holistinis sąnarių masažas - tai atskira autorinė metodika, kuri yra sudedamoji dalis Rūtos Stratkauskienės autorinės holistinio masažo sistemos. Visą masažo sistemą galima išmokti dalyvaujant metų trukmės mokymų programoje "Master of R.S. Holistic Massage".

Jeigu domitės šia mokymų programa ir abejojate ar tai Jums, šie mokymai yra puiki galimybė išmokti unikalią metodiką, pajusti visos sistemos esmę ir apsispręsti.

Mokymai skirti praktikuojantiems Masažuotojams.

Mokymai vyks:

Vilniuje 2024.06.18/19/20 dienomis
JTVM akademijoje, Smėlio g. 10., Vilnius

Grupėje iki 8 žmonių

Mokymų kaina: 414 Eur

Išduodamas SERTIFIKATAS

Kiekvienam spausdintinė metodinė medžiaga ir visos masažui reikalingos priemonės. Jums reikės tik patogios aprangos.

Apie mokyklą ir mokytoją:
Rūtos Stratkauskienės holistinio masažo mokykla įkurta 2008 metais. Mokykloje mokomasi autorinių Rūtos Stratkauskienės sukurtų masažo metodikų. Metodikos metai iš metų tobulinamos, papildomos ir gryninamos. Mokykloje svarbus dėmesys skiriamas ne tik masažo metodikoms, bet ir holistinio prisilietimo terapijos etikai: masažo kabineto įsirengimui, aromaterapijos ir muzikos terapijos taikymui, kliento pasitikimui ir bendravimo su klientu etikai. Mokyklos mokiniai yra ne kartą laimėję prizines vietas masažo čempionatuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
Mokytoja Rūta Stratkauskienė masažo kelyje nuo 1990 m. Ji savo karjerą pradėjo nuo med. sesers praktikos, vėliau studijavo ir kėlė savo kvalifikaciją masažo, eniologijos, holistikos, ajurvedos, neuroedukacijos srityse Lietuvoje, Rusijoje, Indijoje ir Tailande. 2007/2008 m. tapo Lietuvos, Baltijos šalių ir Tarptautinio Masažo čempionato Rusijoje laureatė. Rūta yra apsigynusi aukščiausios kategorijos SPA meistrės vardą „SPA School International“ – Maskvoje. Ji yra holistinio masažo pradininkė Lietuvoje, holistinio masažo namų „7 prisilietimas“ įkūrėja bei vadovė ir tarptautinės „RS Holistic massage“ mokyklos Lietuvoje bei mokyklos filialų Baltarusijoje, Ukrainoje, Latvijoje, Estijoje ir Rusijoje įkūrėja ir mentorė. Nuo 2010 m. iki šiol Rūta aktyviai dalyvauja Tarptautinių masažo čempionatų ekspertų komisijose bei Lietuvos masažuotojų profesinėje veikloje, yra Lietuvos sveikatingumo masažų asociacijos (LSMA) viena iš steigėjų ir vadovė. Rūta iki šiol kasdien individualiai praktikuoja masažą ir dalinasi savo sukaupta profesine patirtimi su kitais.

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos