Profesionalių astropsichologų programa

Pradžia » Kursai » Asmeninis tobulėjimas » Psichologijos kursai » Profesionalių astropsichologų programa

Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Nėra
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė: 36 mėn. (240 ak. val.)
Organizatorius: Violetos Liaugminienės astrologijos centras

Kaina: 3600€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Klaipėdoje

šeštadieniais arba sekmadieniais po 4 val.

Astropsichologija –tai astrologijos kryptis, orientuota į gilų žmogaus prigimtinių savybių tyrimą: charakterį, temperamentą, psichikos ypatybes, sugebėjimus, talentus ir savirealizaciją. Kaip rodo pavadinimas, astropsichologija yra astrologijos ir psichologijos sintezė.

Paprastai psichologas ar psichoterapeutas turi atlikti daugybės valandų pokalbius, kad suvoktų individualias žmogaus ypatybes. O astrologas gali labai greitai ir tiksliai apibūdinti individualius asmenybės bruožus, pasikliaudamas tik asmens gimimo žemėlapiu.

Astrologas geba duoti raktą, galintį atrakinti žmogaus sielos kodus. Astrologija – tai laiko, erdvės ir sąmonės sintezė. Tuo tarpu daugumai astrologų trūksta psichologinių žinių bei terapinių įrankių, kurie padėtų klientui išspręsti konkrečią problemą, atrasti naujus mąstymo ir elgesio modelius ir koreguoti gimimo scenarijų.
Mokymas

Astropsichologijos mokymo programa yra paskaičiuota trims metams. Mokymas suskirstytas į semestrus ir kursus. Kiekvieną kursą sudaro du semestrai – rudens ir pavasario. Kursas prasideda rugsėjo mėn. ir baigiasi kitų metų birželio pabaigoje, liepos pradžioje.

Mokslas yra paskaičiuotas dirbantiems žmonėms, todėl užsiėmimai dažniausiai vyks šeštadieniais arba sekmadieniais po 4 val.

Kiekvieno kurso programa sudaryta 80- čiai valandų. Po 40 val. kiekvienam semestrui.

Pirmus du kursus bus mokinama astrologijos, remiantis ankstesniais Uranijos kursais. Trečią kursą bus mokinama psichologijos ir terapijos, o taip pat neurolingvistinių metodų, siekiant neutralizuoti, arba sustiprinti silpnų planetų poveikį.

Į astropsichologijos specialybę yra priimami studentai ir norintis mokintis online būdu. Todėl užsienyje gyvenantys žmonės taip pat yra maloniai laukiami.

Kas gali būti studentu?

Astropsichologo specialybę gali įsigyti bet kuris norintis žmogus. Jokių ypatingų reikalavimų stojant į šią specialybę nėra. Jums tereikia būti pabaigus vidurinę mokyklą ir turėti įprastus komunikacijos įgūdžius. Stojantiesiems yra rekomenduojama turėti nuosavą kompiuterį.

Šios specialybės galima bus mokintis tiek gyvai (lankant paskaitas), tiek online būdu.

Buvusiems Uranijos studentams, kurie yra pabaigę du (astrologijos) kursus, bus suteikta galimybė iš karto stoti į trečią Astropsichologijos Instituto kursą.

Astropsichologijos tikslas ne tik teisingai įvertinti vienokias ar kitokias žmogaus savybes, polinkius ir galimybes, bet ir duoti rekomendacijas, kaip koreaguoti mąstymą, vertybių sistemą, išugdant naujas pozityvias reakcijas, sukuriant naujas neuronines jungtis, ir numatyti, kokia vystymosi ir tobulėjimo kryptis jam būtų pati efektyviausia formuojant naują likimą. Astropsichologija apjungia senovinę astrologijos išmintį ir šiuolaikines žinias psichologijos ir psicoterapijos srityje. Kadangi, žmogaus gyvenimas yra dinamiškas procesas ir asmenybė visada yra vystymosi procese todėl astrologinių ciklų žinojimas ir mokėjimas jais naudotis gali pagreitinti ir palengvinti evoliucinį sielos kelią.

Gyvenimas kiekvienai sielai yra pati įdomiausia ir prasmingiausia veikla ir kūryba. Ji bus aiškesnė, tikslingesnė ir sėkmingesnė astropsichologijos dėka. Astropsichologijos institutas siūlo trijų metų programą ir astropsichologo sertifikatą. Mokymo programą sudaro du metai astrologijos mokslų ir tretieji metai: psichologijos pagrindai, supažindinimas su įvairiomis psichoterapijomis bei dvasinė psichologija. Bazine terapija bus laikoma geštalto terapija.

Mokymų programa:

I kursas

I semestras

Įvadas į astrologiją.
Planetos. Jų funkcijos. Charakteristika. Ciklai.
Zodiakas. Zodiako ženklai. Zodiako ženklo psichologija.
Stichijos, zonos, kryžiai, kvadrantai.
Planetos zodiako ženkluose.
Fiktyvios planetos ir taškai.
Aspektai.
Mėnulio kalendorius.
Kosmogramos analizė.
II semestras

Būstai. 12 gyvenimo sferų. Būstų klasifikacija.
Būstų apskaičiavimas.
Planetos būstuose.
Tranzitai.
Soliaras.
Prognozės metodai.
Žinomų žmonių horoskopai.
Sinastrinė astrologija.
Astromineralogija.
Numerologija: vardo ir pavardės reikšmė.
II kursas

III semestras

Ezoterinė (kosmogoninė) astrologija
Horarinė astrologija
Doriforijai ir vežikai
Planetų laiptai. Džonsono figūros
Medicininė astrologija
Progresijos
IV semestras

Direkcijos
Rektifikacijos metodai
Elektyvinė astrologija
Karminė astrologija
Verslo astrologija
Nejudančios žvaigždės
III (Pichologijos) kursas

V semestras

Asmenybės teorijos.
Raidos psichologija
Neuropsichologija ir neuromokslo atradimai.
Svarbiausios psichoterapijos rūšys.
Neįsisąmoninti psichikos reiškiniai.
Emocijos ir motyvai.
VI semestras

Geštalto terapijos metodologija ir grupinė bei asmeninė terapija.
Neurolingvistinio programavimo pagrindai
Silpnų ir pažeistų planetų ryšys su emocijomis, motyvais ir elgesiu. Terapinė ir neurolinvistinė įsitikinimų, motyvacijos ir elgesio korekcija.
Profesinė astropsichologo etika
Astropsichologinis konsultavimas.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos