fbpx

Preliminariosios sutartys ir dinaminė pirkimo sistema: pasirinkimo ir taikymo ypatumai

Pradžia » Kursai » Pirkimų mokymai » Viešųjų pirkimų mokymai » Preliminariosios sutartys ir dinaminė pirkimo sistema: pasirinkimo ir taikymo ypatumai

Tipas: Kursai
Lygis: pradedantiesiems, pažengusiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 4 ak. val.
Organizatorius: HIL Viešųjų pirkimų mokymai

Kaina: 89€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-03-05

Nuotoliniai

Teams platforma

Dinaminės pirkimų sistemos privalumai – bent keli: taikant DPS galime paprasčiau ir greičiau įsigyti standartinius pirkimo objektus, kurių poreikis yra nuolatinis, be to, DPS leidžia lanksčiau, nei taikant įprastas sutartis, reaguoti į rinkoje vykstančius pokyčius – besikeičiančias kainas, specifikacijas, potencialių tiekėjų ratą, taip pat į pirkimo vykdytojų poreikius – konkrečiu metu reikalingus prekių ar paslaugų kiekius, savybes, sutartines nuostatas. Tiek dinaminės pirkimo sistemos, tiek preliminariųjų sutarčių taikymas leidžia optimizuoti pirkimo procedūros vykdymą, taip sutaupant ir laiko, ir pastangų pirkimo procedūrai atlikti.

Galimybė sudaryti preliminariąsias sutartis ar taikyti dinaminę pirkimo sistemą priskirtina prie pirkimo priemonių, kurių vykdymo tvarką nustato viešuosius pirkimus reglamentuojantys teisės aktai. Svarbu tai, kad ne visada ir ne visais atvejais šios pirkimo priemonės gali būti taikomos. Be to, viešuosius pirkimus reglamentuojančiuose teisės aktuose numatyti pokyčiai, susiję su pareiga viešuosius pirkimus vykdyti centralizuotai, lems tai, kad turėsime gerai išmanyti preliminariųjų sutarčių sudarymo bei vykdymo aspektus, atitinkamai turėsime mokėti taikyti ir dinaminę pirkimo sistemą.

Seminaro metu aptarsime, kuriais atvejais galime taikyti dinaminę pirkimo sistemą bei kokių reikalavimų turime laikytis, pakalbėsime apie reikalavimus, keliamus preliminariųjų sutarčių sudarymui, kaip vyksta atnaujintas varžymasis, atsakysime į jums kylančius klausimus.

Mokymų programa:

Seminaro programa:

- dinaminės pirkimo sistemos ir preliminariųjų sutarčių reglamentavimas, reikalavimai
- atvejai, kai (ne)galime taikyti DPS
- atnaujintas varžymasis
- klausmų-atsakymų sesija

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos