Šie mokymai nebeorganizuojami, todėl rekomenduojame rinktis kitus mokymus šioje kategorijoje.

PRAKTINIAI DERYBŲ VEDIMO ĮRANKIAI

Pradžia » Kursai » Vadovavimas ir verslas » Derybų mokymai » PRAKTINIAI DERYBŲ VEDIMO ĮRANKIAI

Tipas: Kursai
Lygis: visiems
Trukmė: 8 akad. val.
Organizatorius: Dorevi, UAB

Kaina: 120€

Įgyjami gebėjimai: Mokės naudotis pasirengimo deryboms instrumentais.  Žinos pagrindines derybų vedimo taisykles. Mokės taikyti emocijų valdymo metodus. Gebės efektyviai valdyti oponentus derybų metu. Žinos esminius bendravimo psichologinius aspektus.   

Dėstymo metodai: Grupinis darbas. Praktinės užduotys. Kūrybinės interaktyvios užduotys komandose. Situacijų analizė ir sprendimai.

Mokymų programa:

  • Praktinių derybų klaidos ir sėkmės faktoriai. Pasiruošimo deryboms planai. Tikslų formavimas. Kainos  ir kitų derybų verčių skaičiavimai. Informacijos kanalai ir įtaka derybų tikslams.  Derybų eigos planai. Pratimai.
  • Derybų vedimas. Derybų scenarijaus rengimas. Pagrindinės derybų stadijos ir metodai kiekvienam žingsniui. Asmeninių savybių ugdymo pratimai derybų efektyvumui. Emocijos ir logika. Emocijų valdymo metodai. Sudėtingos derybų aklavietės ir sprendimai. Praktinių situacijų sprendimas.
  • Oponento įtraukimas į derybas. Klausimų formulavimo metodai ir apklausų schemos. Įtikinamas kalbėjimas. Argumentavimo metodai. Atsakinėjimas į nepatogius klausimus. Pratimai ir grupinės užduotys.
  • Principingos derybos. 4 principai derybų abipusei pergalei derybose. Suvokimas, emocijos ir bendravimas. Interesai ir pozicijos. Derybų galimybės. Objektyvūs kriterijai ir jų panaudojimas. Praktinės situacijos.
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos