Pirkimo objekto skaidymas į dalis ir dokumentų keitimas pirkimo vykdymo metu: taisyklės ir praktika

Pradžia » Kursai » Viešasis sektorius ir teisė » Viešųjų pirkimų mokymai » Pirkimo objekto skaidymas į dalis ir dokumentų keitimas pirkimo vykdymo metu: taisyklės ir praktika

Tipas: Seminarai, konferencijos
Lygis: Tinka visiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 1 d. (4 ak. val.)
Organizatorius: Dorevi, UAB

Kaina: 80€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-06-11

Internetu

09:00 - 12:15 (4 akademinės valandos)

Lektoriai

Karolina Telyčėnaitė - Kacvinskė yra teisininkė, rašo tinklaraštį viešųjų pirkimų tema. Karolina yra viešųjų pirkimų ekspertė, turinti daugiau kaip 10 metų patirtį dirbant advokatūroje ir įvairiose priežiūros institucijose, parengusi Viešųjų pirkimų tarnybos VPT E-Vedlio temas ir įvairius metodinius išaiškinimus viešųjų pirkimų temomis. Lektorė šiuo metu yra VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros Pirkimų ir pažeidimų prevencijos skyriaus vyresnioji teisininkė, sukaupusi didelę patirtį vertinant viešųjų pirkimų pažeidimus, konsultuojant viešųjų pirkimų klausimais, vedant mokymus apie viešuosius pirkimus projektų vykdytojams ir agentūros darbuotojams. Karolina taip pat dėstė viešųjų pirkimų teisę ir vadovavo studentų baigiamiesiems darbams.


Pirkimo objekto skaidymas į dalis bei pirkimo dokumentų pakeitimai pirkimo vykdymo metu – vienos problematiškiausių temų viešųjų pirkimų procesų valdyme. Griežtėjanti teismų praktika ir 2023-01-01 Viešųjų pirkimų įstatymo pakeitimai pakeitė vertinimą dėl pirkimo objekto skaidymo į dalis reikalavimų taikymo ir pirkimo dokumentų pakeitimų pirkimo vykdymo metu. Visgi nors priimti teisės aktų pakeitimai, pažeidimų ir priežiūros institucijų pastabos dėl šių aspektų rodo, kad perkančiosios organizacijos iki galo nežino ir nesupranta, kaip teisingai turėtų būti išskaidytas pirkimo objektas? Ne visada mokame paaiškinti ir atskirti, kas yra homogeniškas bei heterogeniškas pirkimo objektas? Ir ką daryti, jei vienu viešuoju pirkimu ketinama įsigyti ne vieną pirkimo objektą, kaip jį teisingai išskaidyti į dalis? Ką daryti jei reikia keisti pirkimo sąlygas pirkimų vykdymo metu? Šių mokymų metu Jums bus paaiškinti svarbiausi reikalavimai dėl pirkimo objekto skaidymo į dalis, pristatyta ir paaiškinta praktika dėl pirkimo dokumentų keitimo pirkimo vykdymo metu, pristatyta aktuali ir naujausia teismų praktika bei institucinė praktika. Mokymų metu bus analizuojami praktiniai pavyzdžiai, pristatomos užduotys ir sprendžiami praktiniai kasdieniai pavyzdžiai.

Mokymų programa:

Mokymų programa

Pirkimo objekto skaidymas į dalis:

Teisminės praktikos apžvalga.
Viešųjų pirkimų įstatymo naujovės ir pavyzdžiai.
Dažniausiai daromos klaidos ir tinkami/netinkami sprendimai dėl pirkimo objekto skaidymo į dalis.
Praktinės situacijos.
Pirkimo dokumentų keitimas pirkimo vykdymo metu:

Kaip ir kada keičiami viešojo pirkimo dokumentai?
Borta kriterijai ir jų taikymas.
Kokios pirkimo dokumentų dalys (aspektai) gali būti keičiami?
Kas yra laikoma esminėmis pirkimo dokumentų sąlygomis bei kada pirkimo dokumentų negalima keisti?
Viešųjų pirkimų įstatymo praktika ir tinkamas įgyvendinimas.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos