Nuotoliniai mokymai Profesinis identitetas ir ividinė motyvacija (Akredituota SADM)

Pradžia » Kursai » Profesiniai kursai » Mokymai socialiniams darbuotojams » Nuotoliniai mokymai Profesinis identitetas ir ividinė motyvacija (Akredituota SADM)

Tipas: Kursai
Lygis: Pažengusiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 2 d
Organizatorius: Patirtys ir idėjos, MB

Kaina: 42€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2023-12-18

Internetu

Lektoriai

Supervizorė, supervizorė, socialinė darbuotoja, turinti socialinio darbo bakalauro ir magistro laipsnius bei 11 metų darbo patirtį, 11 metų mokymo patirtį. Recenzuotos Metodinės-praktinės priemonės socialiniams darbuotojams ir jų padėjėjams 'Streso valdymas' bendraautorė, akredituotų patyriminių mokymo programų (bendra)autorė, sertifikuota Veidotyros specialistė, Į(si)galinimo metodikos ir Metaforinių-klausimų kortelių autorė.


Mokymai socialiniams darbuotojams ir socialinio darbuotojo padėjėjams.

Mokytis galima sau patogiu metu - bet kuriu paros metu.
Akredituota programa.
Pažymėjimai tinka atestacijai.

Dirbame oficialiai. Leidimas dirbti nuotoliniu būdu suderintas su SPPD.

Mokymai, norintiems pažvelgti į save ir profesiją kitu kampu. Pavargusiems nuo šių dienų neapibrėžtumo. Klausiantiems savęs, kur mano vieta profesijoje. Sąmoningiems. Smalsiems. Socialiniams darbuotojams ir socialinio daruotojo padėjėjams.
Pasidarykite arbatos. Įsitaisykite patogiai.
Pasidalinsiu su jumis savo praktinėmis įžvalgomis, mintimis, užduotimis, galbūt ir keliomis taisyklėmis.

Slapčia pasvajodavai apie tai, kaip gera būtų mokytis gulint lovoje? Dabar jūs galite. Gruodžio 18-19 d. kviečiame į nuotolinius mokymus socialiniams darbuotojams "Profesinis identitetas ir vidinė motyvacija", 16 ak. val. Šiomis dienomis į savo elektroninį paštą gausite video medžiagą ir užduotis. Atliktas užduotis reikės atsiųsti iki gruodžio 21 d.

Norint dalyvauti reikia turėti kompiuterį/išmanųjį telefoną/planšetę, ausines, rašiklį ir užrašų knygutę/popieriaus bei elektroninį paštą, kuriuo galėtume atsiųsti nuorodas. Mokytis ir atlikti užduotis bus galima sau patogiu metu iki galutinio nustatyto termino, kada turėsite atsiųsti atliktas užduotis. Visą tą laiką galėsite užduoti klausimus el. paštu.

Ko dar reikia norint mokytis? Programą į nuotolinį mokymąsi perkėlėme atsakingai, išsaugodami visą jos unikalumą ir išsamumą, taigi iš jūsų taip pat tikimės: Motyvacijos, nusiteikimo ir sąmoningumo. Tik atlikę visas užduotis ir išklausę visą programą dalyviai gaus pažymėjimus :)

Ką jūs gaunate:
+ Praktinius mokymus su mažai teorijos;
+ Galimybę mokytis sau patogiu laiku be įtampos;
+ Galimybę skirti užduočiai tiek laiko, kiek reikia jums individualiai (per 8 metų mokymų vedimo praktiką pastebėjome, jog užduotis visi dalyviai atlieka skirtingu tempu ir tai yra natūralu). Taigi jums nereikės skubėti ir taikytis prie grupės;
+ Akredituotą mokymų programą. Pažymėjimai tinka atestacijai;
+ Sutaupote kelionės išlaidas.

Dalyviai, išbandę mūsų nuotolines programas, sako, jog mokytis patogu dar ir dėl to, kad visada gali atsisukti vaizdo medžiagą ir paklausyti dar kartą, o jeigu ką nors pamiršti, gali pasižiūrėti iš naujo :)

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos