Mokymai “Streso mažinimo būdai”, 16 ak. val. (Akredituota SADM) + PDF knyga

Pradžia » Kursai » Profesiniai kursai » Mokymai socialiniams darbuotojams » Mokymai “Streso mažinimo būdai”, 16 ak. val. (Akredituota SADM) + PDF knyga

Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė: 16 ak. val.
Organizatorius: Patirtys ir idėjos, MB

Kaina: 45€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-05-22

Internetu

2024-05-23

Internetu

Lektoriai

Supervizorė, supervizorė, socialinė darbuotoja, turinti socialinio darbo bakalauro ir magistro laipsnius bei 11 metų darbo patirtį, 11 metų mokymo patirtį. Recenzuotos Metodinės-praktinės priemonės socialiniams darbuotojams ir jų padėjėjams 'Streso valdymas' bendraautorė, akredituotų patyriminių mokymo programų (bendra)autorė, sertifikuota Veidotyros specialistė, Į(si)galinimo metodikos ir Metaforinių-klausimų kortelių autorė.


Ar žinote kaip padėti sau streso situacijose? Mokymai su daug pozityvo ir praktinio pritaikymo.

DVIDEŠIMTA NUOTOLINĖ grupė Streso mažinimo būdai, 16 ak. val. + Knyga (pdf)
Mokytis galima sau patogiu metu - bet kuriuo paros metu.
Akredituota programa.
Pažymėjimai tinka atestacijai.

Mokymai, norintiems pažvelgti į save ir stresą kitu kampu. Pavargusiems nuo ieškojimo. Klausiantiems savęs, ar aš dar galiu, ar čia jau ta riba? Sąmoningiems. Smalsiems. Socialiniams darbuotojams ir socialinio daruotojo padėjėjams.
Pasidarykite arbatos. Įsitaisykite patogiai.
Pasidalinsiu su jumis savo praktinėmis įžvalgomis, mintimis, užduotimis, galbūt ir keliomis taisyklėmis.

Slapčia pasvajodavote apie tai, kaip gera būtų mokytis patogiu laiku - kada norite patys? Dabar jūs galite. Gegužės 22-23 d. ateikite į nuotolinius mokymus socialiniams darbuotojams "Streso mažinimo būdai", 16 ak. val. Šiomis dienomis į savo elektroninį paštą gausite video medžiagą ir užduotis. Atliktas užduotis reikės atsiųsti iki gegužės 30 d.

Norint dalyvauti reikia turėti kompiuterį/išmanųjį
telefoną/planšetę, ausines, rašiklį ir užrašų knygutę/popieriaus bei elektroninį paštą, kuriuo galėtume atsiųsti nuorodas. Mokytis ir atlikti užduotis bus galima sau patogiu metu iki galutinio nustatyto termino, kada turėsite atsiųsti atliktas užduotis. Visą tą laiką galėsite užduoti klausimus el. paštu.

Ko dar reikia norint mokytis? Programą į nuotolinį mokymąsi perkėlėme atsakingai, išsaugodami visą jos unikalumą ir išsamumą, taigi iš jūsų taip pat tikimės: Motyvacijos, nusiteikimo ir sąmoningumo. Tik atlikę visas užduotis ir išklausę visą programą dalyviai gaus pažymėjimus

Ką jūs gaunate:
+ Praktinius mokymus su mažai teorijos;
+ Galimybę mokytis sau patogiu laiku be įtampos;
+ Galimybę skirti užduočiai tiek laiko, kiek reikia jums individualiai (per 8 metų mokymų vedimo praktiką pastebėjome, jog užduotis visi dalyviai atlieka skirtingu tempu ir tai yra natūralu). Taigi jums nereikės skubėti ir taikytis prie grupės;
+ Akredituotą mokymų programą. Pažymėjimai tinka atestacijai;
+ Sutaupote kelionės išlaidas.

Mokymų lektorė:
Nomeda Černevičiūtė Jerochova - supervizorė, socialinė darbuotoja, turinti socialinio darbo bakalauro ir magistro laipsnius bei 11 metų darbo patirtį, 12 metų mokymo patirtį. Recenzuotos Metodinės-praktinės priemonės socialiniams darbuotojams ir jų padėjėjams "Streso valdymas" bendraautorė, akredituotų patyriminių mokymo programų (bendra)autorė, sertifikuota Veidotyros specialistė.

Kaina tik 45 eur. vietoje 50 eur.

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos