fbpx

Mediacija mokykloje


Tipas: Seminarai, konferencijos
Baigimo pažymėjimas: Nėra
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė: 1 d. (1 ak. val.)
Organizatorius: Success.lt (Asociacija „Intelektinio Kapitalo Ugdymas“)

Kaina: 89€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Nuotoliniai

Lektoriai

Išsilavinimas – filosofija. Mokymų srityje dirba nuo 2006 metų. Įvairių audio knygų autorius. Dirba įvairiuose švietimo projektuose. Veda vidinius mokymus organizacijose. Lietuvos karjeros specialistų asociacijos vienas įkūrėjų ir ilgametis valdybos narys.


Mediacijos pagrindai“
Mediacija mokiniams, mediacija mokyklose.

8 valandų mokymai skirti parengti mokinius – mediatorius, kurie vėliau galėtų padėti kitiems išsispręsti kylančius konfliktus. Mokymai naudingi klasės auklėtojams, socialiniams darbuotojams, psichologams, norintiems savo darbe naudoti mediacijos principus.

Mediacija yra vienas iš būtų vykdyti patyčių ir konfliktų prevenciją, ugdymo įstaigoje. Tam, kad tarpusavio konfliktai nebūtų palikti neišspręsti yra naudinga turėti mediatorių, kuris į situaciją pažvelgtų neutraliu kampu ir padėtų nesutariančioms pusėms rasti sprendimą. Taip pat mokinių – mediatorių veikla daug efektyvesnė nei konfliktų sprendimas įsikišant suaugusiems. Tik tuomet kai mokinys – mediatorius negali padėti abejoms pusėms susitaikyti gali į situaciją įsiterpti suaugusieji. Mediacijos išskirtinumas palyginus su kitais patyčių prevencijos projektais yra tas, jog ją galima įdiegti labai greitai ir netik efektyviai sprendžia konfliktus, bet ir yra puiki gyvenimiška patirtis mokiniams – mediatoriams.

Mokymų medžiaga parengta bendradarbiaujant su Estijos ir Danijos specialistais.

Mokymų kaina 89 EUR/valanda grupei iki 15 žmonių. Kaina gali keistis priklausomai nuo dalyvių skaičiaus, trukmės ir kelionės išlaidų.

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:





    Mokymų ir kursų temos