MASAŽUOTOJO MODULINĖ PROFESINIO MOKYMO PROGRAMA

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Masažo kursai » MASAŽUOTOJO MODULINĖ PROFESINIO MOKYMO PROGRAMA

Tipas: Kursai
Lygis: Visiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 1980 ak. val.
Organizatorius: KVK Mokymo ir paslaugų centras

Kaina: 53€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Klaipėdoje

Gulbių g. 8, Klaipėda

Programos tikslas yra rengti masažo specialistus, kurie sugeba įvertinti kliento (paciento) fizinę sveikatos būklę, aiškiai paaiškinti masažo poveikį ir suformuoti individualų masažo veiksmų planą atsižvelgiant į kliento (paciento) amžiaus ypatumus. Šie specialistai įgis gebėjimų savarankiškai atlikti masažą, atpažindami gyvybei pavojingas būkles, tinkamai jas vertindami ir reaguodami, užtikrinantys teikiamų paslaugų kokybę ir saugumą. Be to, jie sklaidys profesionalią patirtį, bendraus ir bendradarbiaus su sveikatos priežiūros bei kitų įstaigų specialistais ir vykdys prevencinę veiklą.
Asmuo, įgijęs masažuotojo kvalifikaciją, galės teikti paslaugas privačiose ir valstybinėse įstaigose. Tiek vykdant individualią veiklą, tiek dirbant pagal darbo sutartį – šią mokymo programą baigęs asmuo galės dirbti ligoninėse, sanatorijose, reabilitacijos klinikose, sveikatingumo ir sporto centruose bei grožio salonuose.
Baigus masažuotojo mokymo programą, įgyjama masažuotojo – kvalifikacija, kuri leidžia dirbti masažuotojo darbą ir gauti masažuotojo spaudą.
Mokymosi trukmė - 90 kreditų. Galimybė užskaityti iki 40 kreditų, turintiems Kineziterapeuto profesinė kvalifikacija.

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos