Masažo karštais akmenimis kursai

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Masažo kursai » Masažo karštais akmenimis kursai

Tipas: Kursai
Lygis: Pažengusiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 1 d
Organizatorius: Masažo namai, UAB

Kaina: 140€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-04-06

Vilniuje

Stounterapija arba litoterapija (gr.lithos – akmuo, therapia – gydymas) – gydymas vulkaniniais (bazaltiniais) pašildytais akmenimis giliam organizmo prisotinimui šiluma. Ši terapija yra vienas iš senovės rytų medicinos metodų.
Masažo karštais akmenimis pagalba sumažinamas nugaros bei kaklo skausmas ir pagerėja kraujo cirkuliacija. Šis masažas taip pat rekomenduojamas esant artritui, osteoporozei, stresui ir įtampai, depresijai. Masažo metu akmenys būna įkaitinti tiek, kad nenudegintų odos. Jų paviršius glotnus, todėl jaučiamas tik malonus lytėjimas ir šiluma.
Karštų akmenų masažas veikia visas fiziologines ir psichines žmogaus funkcijas, detoksikuoja, giliai atpalaiduoja visą kūną, suteikia harmonijos ir ramybės būseną. Po masažo dar 2-3 dienas išlieka gera nuotaika, jėgų antplūdis, darbingumas ir vidinė ramybė.
Masažo metu šiluma į raumenis prasiskverbia net iki 4 cm. Tokiu būdu yra aktyvinamos organizmo gyvybinės funkcijos. Padidėja kapiliarinis kraujospūdis, kuris pagerina kraujotaką. Dėl stimuliacijos, detoksikacijos ir paspartėjusios mikrocirkuliacijos pagerėja ląstelių aprūpinimas deguonimi, 10-15 proc. pagreitėja medžiagų apykaita, todėl greičiau šalinami susikaupę šlakai. Nustatyta, jog vienas glostomasis judesys akmeniu prilygsta šešiems judesiams ranka, veikia gilesnius raumenų audinius, labai gerai atpalaiduoja.

Su savimi turėti patogius rūbus ir avalynę.
Išduodamas pažymėjimas lietuvių ir anglų kalbomis.

Mokymų programa:
Atsiliepimai:

Simona Siudeikyte, 2024-04-03

Laba diena, ar organizuojate kursus liepos menesi?


Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos