,,Man editorial” praktinis seminaras / vyriško įvaizdžio kūrimas mados žurnalo fotosesijai

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Kosmetologijos ir visažisto kursai » ,,Man editorial” praktinis seminaras / vyriško įvaizdžio kūrimas mados žurnalo fotosesijai

Tipas: Seminarai, konferencijos
Trukmė:
Organizatorius: Grimo akademija, UAB

Kaina: 650€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2023-11-03

Vilniuje

Data bus patikslinta

Taip pat, tai galimybė papildyti savo darbų portfolio drąsiomis ir intriguojančiomis editorial nuotraukomis, įkvėptomis laikotarpiu tarp 70 – ųjų ir 95 – ųjų. Suteikiame išskirtinę galimybę išmokti kurti be taisyklių ar rėmų, sužinoti pasiruošimo eigą nuo idėjos iki fotosesijos, suprasti, kaip kuriama istorija, personažas ir fotografija, kurią matome žurnaluose. Dėstytojas Lukas pabrėžia, kad bet ką darant, privalu turėti idėją. Labai dažnai tenka pildyti užsakovų norus, ir be savo koncepto, individualumo, galima paskęsti minioje. Būtina išmokti tinkamai ir pagarbiai ištransliuoti savo mintis, kūrybines idėjas, pritaikant tai prie klientų poreikių. Ir pats drabužis vėliau pasakoja istoriją apie žmogų, sukonstruoja įspūdį – tai tikri burtai! O šiuos burtus pažinti padės stipri ir profesionali komanda: Elena Permagorskaya, Lukas Juodis, Anželika Wojc, Alina Vaitkevičiūtė, Evelina Deveikaitė.

Praktinėje dalyje itin maža grupė – tik iki 7 dalyvių, tad daug dėmesio kiekvienam. Seminaro dalyviams suteikiamas profesionalus modelis ir visos darbo priemonės. Ne vizažistams, jų pasirinktas makiažo idėjas įgyvendins makiažo meistrai. Drabužius bus galima rinktis iš atrinktų Lietuvos dizainerių rūbų. Geriausi darbai bus viešinami socialiniuose tinkluose ir spaudoje.

Tiems, kurie nori tiesiog praturtinti savo žinias – siūlome pasirinkti teorijos dieną ir išklausyti įdomią, įtraukiančią paskaitą. Pasinaudok galimybe susipažinti su mada ir sužinoti apie užkulisius.

Teorinės dienos kaina – 250 Eur.

Mokymų programa:

1 diena:

Dėstytojų paskaitos – teorija ir įvadas. Po to vyks modelių ir temų išsitraukimas, aptarimas su dėstytojais ir moodboardų (,,idėjos žėmėlapių“) ruošimas.

2 diena:

Individualių konsultacijų diena. Pirmiausia idėjų išgryninimas ir drabužio parinkimas su Luku ir Evelina, po to – konsultacija su Alina, Elena ir Anželika dėl idėjų įgyvendinimo.

3 diena:

Modelio paruošimas ir fotosesija vienoje iš populiariausių fotostudijų – Spring Studio.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos