Lean 6 sigma Žalias diržas

Pradžia » Kursai » Vadovavimas ir verslas » Pramonė ir gamyba » Lean 6 sigma Žalias diržas

Tipas: Kursai
Lygis: visiems
Baigimo pažymėjimas: Nėra
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 7 d
Organizatorius: Idėjų sektorius, VšĮ

Kaina: 1900€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2023-10-06

Nuotoliniai

LEAN 6 Sigma – tai procesinių efektyvumo problemų komandinis sprendimas statistinės ir loginės faktų analizės būdu. Lean 6 Sigma Žaliojo diržo praktikas geba vadovauti organizacinių pokyčių projektams, kurių biudžetas nuo 20 000 Eur per metus.

Mokymus sudaro 7 dienos mokymų ir 7 dienos praktinių užsiėmimų, kurių metų spręsite realias savo organizacijos problemas. Į kainą įeina Minitab programos 6 mėnesių licencija.

Lean 6 Sigma pagalba išspręstų problemų pavyzdžiai:

vėluoja strateginių įmonės projektų įgyvendinimas (strategija);
per maža dalis potencialių klientų tampa perkančiais klientais (pardavimai);
vėluojama pakrauti pagamintą produkciją (logistika);
per didelis broko kiekis (gamyba);
vėluoja naujų produktų kūrimas (marketingas);
per didelis kiekis eksploatacinių medžiagų sunaudojamas priežiūrai (įrengimų priežiūra);
klientai skundžiasi žema gaminių kokybe (gamyba).

Šie mokymai tinka ir gamybos, ir paslaugų įmonėms. Jei esate atsakingas už gaminių (paslaugų) kokybę ar / ir procesų projektavimą ir valdymą – šie mokymai yra kaip tik Jums.
Praktikų plačiausiai pasaulyje naudojama Minitab programa, kuri naudojama mokymų metu, kartu su 6 mėnesių licencija yra įskaičiuota į kainą.
7 mokymų dienos bei papildomos konsultacijos sėkmingam praktinio projekto užbaigimui. Tarp mokymų pasiruoškite savarankiškam praktiniam darbui organizacijoje, kuris užims apie 7 dienas.

Mokymus veda ir Lean 6 Sigma tobulinimo projektams vadovauja Šveicarijoje sertifikuotas 6 sigma juodų diržų mokytojas (Master Black Belt) Dainius Urbanavičius. Dainius nuo 2016 metų vadovauja Žalio diržo lygio projektams.

Mokymų programa:

Problemos apibrėžimas. Procesinė organizacija. DMAIC. y=f(x). Sigma matavimas. Tobulinimo rodikliai, matavimo būdai ir projekto chartijos sudarymas.
2023 10 06
Matavimas. Pokyčių valdymas. Lean principai. Iššvaistymai. Esamos situacijos Vertės srauto žemėlapio sudarymas. Duomenų rinkimas ir gebėjimo analizė. Matavimo sistemos “sukalibravimas”.
2023 10 12-13
Analizė Fishbone ir sisteminė priežasčių analizė. P&P matrica. KAPA (FMEA). Hipotezės tikrinimas. Regresinė analizė (Anova).
2023 10 26-27
Tobulinimas. Klaidų prevencija (Poka Yoke). 5S. Ateities vertės srauto žemėlapio projektavimas. Sprendimų generavimas. Bandomasis projektas. Statistinis elgesio optimizavimas.
2023 11 08
Valdymas. Proceso valdymas statistiniu būdu (Control chart). Statistinės valdymo taisyklės. Valdymo plano sudarymas. Projekto uždarymas. Testas.
2023 11 10

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:





    Mokymų ir kursų temos