Kūno ir veido hemolimfodrenažinio masažo „Imunitetas“ mokymai

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Masažo kursai » Veido masažas » Kūno ir veido hemolimfodrenažinio masažo „Imunitetas“ mokymai

Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 2 d. (20 ak. val.)
Organizatorius: Masažo mokykla, MB

Kaina: 280€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-06-01

Vilniuje

Šeštadienį ir sekmadienį, 10-17 val., Studija „Gyvybės medis“, Gabijos g. 38-20, Vilnius

Lektoriai

Edita Gečevska Lietuvoje žinoma kaip veido ir kūno masažų mokytoja, Spa specialistė, technologė, konsultantė, Spa procedūrų ir ritualų kūrėja, kūno psichoterapijos, Bacho terapijos, garso terapijos specialistė, terapinių žaidimų praktikė.

Lektorė yra baigusi medicinos ir sveikatos studijų krypties kosmetologijos studijų programą ir įgijusi grožio terapijos profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį, taip pat įgijusi tarptautinį Cidesco SPA terapeuto diplomą, turi masažuotojo kvalifikaciją, kūno terapijos mokslų diplomą.

Dėstytojavimo veiklą Edita pradėjo nuo 2003 m. „Femina Bona“ mokymų centre, vėliau dėstė įmonėje „ISPADO“, 12 metų dirbo profesijos mokytoja mokykloje “Art of Beauty”.

Šalia pagrindinių darbų 2010 metais Edita įkūrė Masažo Meistriškumo Mokyklą, kurioje savo žinias ir įgūdžius tobulina masažo, kosmetologijos, SPA ir kineziterapijos specialistai iš viso pasaulio.

Edita Gečevska yra įvaldžiusi daugybę skirtingų veido bei kūno masažo technikų. INMASTER manualinės terapijos institute (Barselona) įgijo veido ir kūno CHIROMASAŽO Meistro diplomą, taip pat turi Ajurvedos 1 laipsnio meistro, Tailandiečių masažo, Shiatsu, Kamisimo Spa terapijos diplomus. Studijavo Bacho žiedų terapiją, garso terapiją, bioenergetiką, Reiki.

Lektorė nuolat kelia savo kvalifikaciją ir gilina žinias bei įgūdžius. Edita taip pat yra baigusi kūno psichoterapijos studijas International Academy of Humanitarian Technologies (Washington D.C). Veda individualius ir grupinius kūno terapijos sesijas, transformacinius žaidimus.

2021 m. pavasarį baigė WOW University Women of Wonder „Ateities įgūdžių“ kursą.

2021-2022 studijavo terapinių žaidimų kūrimo ir vedimo technologijas, Archetipų terapiją.

2023 m. mokėsi osteo-manualinės terapijos ir mobilizacijos technikų.


Kviečiame į hemolimfodrenažinio masažo „Imunitetas“ mokymus. Tai chiromasažo stiliumi atliekamas hemolimfodrenažas. Šis masažas veikia kraujo ir limfos cirkuliacijos sistemas.
Mokymai skirti masažo, spa specialistams, kosmetikams, kineziterapeutams ir šių specialybių studentams.
Mokymų metu išmoksite atlikti pilną kūno ir veido hemolimfodrenažinį masažą bei sužinosite, kaip išskaidyti protokolą bei atlikti atskirų kūno dalių ar veido masažą. Pilno masažo „Imunitetas“ trukmė iki 2 val.

Mokymų programa:

Išmoksite šių chiromasažo technikų:
✨Kraujo drenažinių masažo judesių;
✨Limfos drenažinių masažo judesių;
✨Individualaus šių technikų taikymo ir jungimo;
✨Veido hemolimfodrenažo;
✨Ergonomiškos laikysenos masažo metu.

Chiromasažas – tai ispanų masažo terapeuto Enrique Castells Garcia sukurtas masažo stilius, apjungiantis europietiško ir orientalistinio masažų filosofiją bei technikas. Tinkamai taikant chiromasažą net ir veido masažo metu giliai atpalaiduojamas visas kūnas. Itin stiprus chiromasažo psichoemocinis poveikis.

Masažo nauda organizmui:
💠Masažas gerina cirkuliaciją, limfos nutekėjimą, mažina patinimus ir skysčių kaupimąsi;
💠Dėl poveikio kraujo cirkuliacijai ir limfos nutekėjimui, stiprėja kapiliarai ir kraujagyslės, skatinama organizmo detoksikacija;
💠Stiprinamas bendras imunitetas;
💠Labai švelnus šio masažo poveikis nervų sistemai – tinka atpalaiduoti organizmą esant fiziniam ir psichologiniam nuovargiui ar kai simpatinė nervų sistema yra sudirginta ir itin aktyvi.

Hemolimfodrenažinio masažo poveikis veido srityje:
💠mažina bendrą veido, o ypatingai vokų patinimus ir patamsėjimus;
💠mažina išsiplėtusių kapiliarų matomumą;
💠skatina savaiminį veido apsivalymą, greitina odos regeneraciją.

Hemolimfodrenažinio masažo kursas taikomas siekiant:
💠 stiprinti imunitetą;
💠 mažinti tinimą, sąstovį audiniuose;
💠 skatinti ląstelių metabolizmą.

Šis 2 valandas trunkantis masažas – puikus būdas atsigauti po ligos, ilgalaikio vaistų vartojimo, taip pat esant fiziniam ar psichologiniam nuovargiui. Drenažinės technikos – neatskiriama anticeliulitinių ir kūno modeliavimo programų dalis.

Mokymus ves Edita Gečevska – viena pirmųjų Enrique Castells Garcia mokinių Lietuvoje, veido ir kūno chiromasažo meistrė.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos