Komandos mikroklimatas


Tipas: Kursai
Lygis: visiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė: 1 d. (6 ak. val.)
Organizatorius: Success.lt (Asociacija „Intelektinio Kapitalo Ugdymas“)

Kaina: 80€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Vilniuje

Lektoriai

Išsilavinimas – filosofija. Mokymų srityje dirba nuo 2006 metų. Įvairių audio knygų autorius. Dirba įvairiuose švietimo projektuose. Veda vidinius mokymus organizacijose. Lietuvos karjeros specialistų asociacijos vienas įkūrėjų ir ilgametis valdybos narys.


Jei pasikeitė dalis darbuotojų, jei susiformavo amžiaus skirtumai, jei matosi, jog darbuotojai bendrauja grupelėmis ir vis sunkiau randa bendrą kalbą šie mokymai bus naudingi.
Galbūt kolektyve įvyko permainos, kurios pakeitė įprastą darbo ritmą ir trukdo darbuotojams susitelkti į darbą. Aktualiau kolektyvuose, kuriuose didesnę dalį darbuotojų sudaro moterys. Jos jautriau reaguoja į permainas ir emocinius dalykus. Joms labai svarbu geras mikroklimatas ir kolegų palaikymas. Kiekviename kolektyve labai svarbu savalaikis keitimasis informacija ir bendradarbiavimas. Jei kažkur informacija ir bendravimas pradeda strigti, tai greitai tampa darbų vėlavimu, klaidomis ir augančia įtampa.

Atliksime daug lengvų pratimų, leidžiančių kolektyvui sušildyti tarpusavio mikroklimatą.
Padėsime saugiai išsikalbėti ir išsiaiškinti, kas galbūt nėra pasakoma ir lieka tarp eilučių.
Padėsime suprasti kaip veikia emocijos, kaip jas keisti ir kodėl nesusikalbėjimų priežastimi dažnai tampa emocijos.
Atliksime pratimus emocinio intelekto lavinimui, kurie turės ilgalaikę išliekamąją vertę ir suformuos savarankiško darbo su savimi įgūdžius.
Susipažinsime su 4 charakterio tipais, kurie padės geriau suprasti kolegas, jų poreikius ir kitokį bendravimo būdą.
Susipažinsime su 3 bendravimo lygiais, kurių nežinojimas dažnai veda į nesusikalbėjimą. Tai lengvas ir šiltas seminaras su gera nuotaika ir daug veiklos. Kolektyvas jausis artimesnis, draugiškesnis, geriau pažinę ir supratę vienas kitą.

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos