Klasikinio masažo kursai (pradedantiesiems)

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Masažo kursai » Klasikinio masažo kursai (pradedantiesiems)

Tipas: Kursai
Lygis: Pradedantiesiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 10 d
Organizatorius: VŠĮ Žinių visata

Kaina: 200€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-05-14

Vilniuje

18.00 - 20.30 val.; II ir IV

2024-05-13

Vilniuje

9.00 - 12.00 val.; I ir III (intensyvūs)

Masažas yra seniai pripažinta priemonė sveikatos gerinimui ir grožiui puoselėti. Tinkamai atliktas masažas atstato darbingumą, fizines ir emocines jėgas, suteikia malonių pojūčių bei lengvumo jausmą.

Mokymų programa:

Klasikinio masažo kursų metu yra mokomasi klasikinio, atpalaiduojančio (relaksacinio) masažo, kuris yra vienas populiariausių ir labiausiai paplitusių mūsų šalyje. Klasikinis masažas apima bendras viso kūno ir atskirų kūno dalių – rankų, kojų, galvos, kaklo, nugaros sritis. Ši masažo rūšis yra plačiai naudojama medicinoje, sporte bei grožio srityse, siekiant atpalaiduoti įsitempusius raumenis, paskatinti kraujo cirkuliaciją bei suteikti kūnui energijos.

Kursų metu pagrindinis dėmesys yra skiriamas praktiniam masažo mokymuisi, rankų judesių lavinimui bei įgūdžių gerinimui, prieš tai susipažinus su teorine dalimi: kūno anatomija, masažo rūšimis, poveikiu žmogaus organizmui, klasikinio masažo būdais ir klasifikacija.
- Masažo rūšys: bendrasis, dalinis, gydomasis, sportinis, higieninis, kosmetinis.
- Masažo poveikis žmogaus organizmui: poveikis odai, , nervų sistemai, raumenims, raiščiams, sausgyslėms, įtaka kraujo ir limfos sistemoms, medžiagų apykaitai ir vidaus organams.
- Klasikinio masažo būdai, jų klasifikacija: glostymas, trynimas, maigymas, vibracija. (Kiekvienas šių būdų dar turi pagrindinius ir pagalbinius, nenutrūkstančius ir nutrūkstančius būdus) Masažuojama iš periferijos į centrą, pagal limfos tekėjimo kryptį.
- Praktiniai užsiėmimai: atliekant masažo būdus glostymą ir trynimą, maigymą ir vibraciją, atskirų kūno dalių: nugaros, kaklo ir galvos, krūtinės ir nugaros, juosmens ir nugaros, kojų ir pėdų, pilvo ir krūtinės.
- Bendrasis masažas. Savimasažas.
- Masažas ir fiziniai pratimai: pasyvus – kuriuos daro ne pats pacientas, bet masažuotojas ir aktyvus – pacientas atlieka pratimus pats, be pašalinės pagalbos.

Mokymų rezultatas: Įgysite ne tik teorinių žinių, bet ir realios patirties: išmoksite pritaikyti rankų judesius bei atlikti klasikinį atpalaiduojantį masažą. Įgausite pradedančiojo masažisto kompetencijas, kurios padės pagrindus tolimesniam profesionalaus masažo mokymuisi.
Baigus mokymus išduodamas kursų baigimo sertifikatas.

Atsiliepimai:

Viktorija, 2023-12-04

Labai profesionalūs praktiniai mokymai. Nuoširdus Ačiū dėstytojai Liudmilai ! Labai rekomenduoju mokymus !


Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos