Šie mokymai nebeorganizuojami, todėl rekomenduojame rinktis kitus mokymus šioje kategorijoje.

Kaune Moters Magijos Mokyklos ilgųjų mokymų pristatymas. Emocinio intelekto lavinimo kursas!

Pradžia » Kursai » Asmeninis tobulėjimas » Moteriškumo kursai » Kaune Moters Magijos Mokyklos ilgųjų mokymų pristatymas. Emocinio intelekto lavinimo kursas!

Tipas: Kursai
Lygis: visiems
Trukmė:
Organizatorius: „Socialiniai žaidimai“

Kaina: Nemokamai

Moters Magijos Mokykla – tai unikali moters asmeninio augimo mokykla, kuri išlaisvina ir padeda pažinti moterišką prigimtį, atskleidžia ypatingus moters talentus bei galias. Tai ilgalaikiai mokymai ir moterims ir vyrams. Mokyklos mokymo programa sudaryta iš efektyvių metodikų, kurios sujungia senovines, ezoterines praktikas, meditacijas ir moderniausias psichologijos žinias.

Pristatysime Moters Magijos Mokyklos pirmųjų mokslo metų pirmą dalį - Emocinio intelekto lavinimo kursą, organizuojamą mokymų projektų „Social Games“ ir „Moters magijos mokyklos“. Šis kursas yra skirtas ir vyrams ir moterims. Jame surinkta visa geriausia metodinė medžiaga, padedanti maksimaliai atskleisti kiekvieno žmogaus potencialą, ir, svarbiausia, išlavinti praktinius įgūdžius, gerinančius viso gyvenimo kokybę. Atskleisti sugebėjimai puikiausiai pritaikomi sprendžiant karjeros bei efektyvumo uždavinius, gerinant santykių su artimaisiais kokybę, taip pat labai praverčia gilinantis į universalias savęs pažinimo ir dvasinės realizacijos temas. Šis kursas ypač naudingas tiems, kurie domisi savo galimybėmis, ieško naujų bei efektyvių būdų gerinti savo gyvenimo kokybę. Daugiau informacijos apie mokymų metodiką rasite mūsų tinklalapio www.emocinisintelektas.lt skyriuje Emocinis intelektas.

NEMOKAMAS kursų pristatymas vyks 2016 m. kovo 15 d., antradienį, 19:00 val. Viešbutyje "Park Inn by Radisson Kaunas", K.Donelaičio g. 27, Kaunas.

Pristatymą ves:
Inga Globienė - emocinio intelekto lavinimo instruktorė, “Moters Magijos Mokyklos” konsultantė ir asistentė, koncertų ir renginių organizatorė. 
Kristina Rakauskaitė - emocinio intelekto lavinimo instruktorė, “Moters Magijos Mokyklos” asistentė, moterų bendravimo klubo “Femina Manija” įkūrėja.

Kursų trukmė 30 užsiėmimų po 2.5 val. Vyksta vakarais 3 kartus per savaitę, pirmadieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais nuo 19 val., viešbutyje "Park Inn by Radisson Kaunas", K.Donelaičio g. 27, Kaunas.

Emocijos veikia kiekvieną gyvenimo situaciją, nuo jų priklauso mūsų santykių kokybė, kasdienė savijauta, veiklos rezultatai ir motyvacija. Jos nuspalvina mąstymą negatyvumu arba pozityvumu. Sugebėjimas mėgautis ir džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka taip pat priklauso nuo mūsų emocinės-jausminės būsenos. Žmonės, pasižymintys aukštu emociniu ir dvasiniu intelektu, sugeba naudotis savo emocijų ir jausmų galiomis taip, kad būtų laimingi ir padėtų kitiems tokiems tapti.

Būtina išankstinė registracija!
www.emocinisintelektas.lt

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos