fbpx

Individualūs anglų kalbos mokymai

Pradžia » Kursai » Užsienio kalbos » Anglų kalbos kursai » Individualūs anglų kalbos mokymai

Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių, anglų.
Trukmė:
Organizatorius: UAB Viskas lengvai

Kaina: 15€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Vilniuje

Galimas mokymasis nuotoliu arba Spaudos rūmuose.

Kodėl verta mokytis anglų kalbos mokymo ir konsultavimo centre „VISKAS LENGVAI“?
* nuosekliai mokome anglų kalbos, kursų metu laviname kalbinius įgūdžius;
* mokomoji medžiaga dėstoma nagrinėjant aktualias temas;
* baigus kursus ir išlaikius testą išduodamas kursų baigimą patvirtinantis pažymėjimas (individualiuose kursuose - testas laikomas ir išduodamas pažymėjimas klientui pageidaujant ir baigus ne mažiau 10 atitinkamo lygio užsiėmimų).

Individualūs anglų kalbos kursai - puikus Jūsų pasirinkimas, nes kursų laikas, apimtis bei intensyvumas yra derinami individualiai. Mokantis individualiai visas dėstytojos dėmesys skiriamas tik Jums. Labai patogu mokytis individualiuose kursuose per SKYPE programą, kadangi mokytis galite bet kurioje vietoje. Vieno individualaus anglų kalbos užsiėmimo (60 min.) kaina vienam asmeniui 15 €. Sumokėjus iš karto už 5 ir daugiau užsiėmimų - vieno užsiėmimo (60 min.) kaina 14 € (nuolaidos nesumuojamos). Sumokėjus iš karto už 12 ir daugiau užsiėmimų - vieno užsiėmimo (60 min.) kaina 12,90 € (nuolaidos nesumuojamos). Visa užsiėmimo medžiaga įeina į individualaus užsiėmimo kainą. Norint sudalyvauti viename ar keliuose individualiuose užsiėmimuose, būtina iš anksto užsiregistruoti. Individualių užsiėmimų laikas bei intensyvumas derinamas individualiai (atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus bei mūsų galimybes). Individualūs anglų kalbos kursai gali vykti suderintu laiku darbo dienomis. Individualius kursus organizuojame šiems lygiams: A1 (pradedantiesiems), A2 (šiek tiek pažengusiems), B1 (pažengusiems) ir B2 (stipriau pažengusiems). Baigus 20 arba 10 užsiėmimų kursus ir sėkmingai išlaikius testą, gali būti išduodamas kursų baigimą patvirtinantis pažymėjimas (apie pageidavimą laikyti testą ir gauti pažymėjimą - būtina informuoti iš anksto).

Nežinote savo anglų kalbos lygio? Galite atlikti anglų kalbos žinių lygio nustatymo testą. Žinių lygio nustatymo testą galima atlikti internetu. Dėl žinių lygio nustatymo internetu - reikėtų kreiptis el.paštu (šiuo elektroniniu paštu Jūsų laiškų laukiame bet kuriuo Jums patogiu laiku, į Jūsų laiškus stengsimės atsakyti kiek įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 1 darbo dieną). Anglų kalbos žinių lygio nustatymo testo atlikimo kaina – 19,00 € (platesnę informaciją apie šią paslaugą rasite šios svetainės puslapyje "Anglų kalbos žinių lygio nustatymo testas" arba paspaus žemiau esantį mygtuką "Anglų kalbos žinių lygio nustatymo testas"). Jeigu norite atlikti anglų kalbos žinių lygio nustatymo testą.

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos