fbpx

INDIVIDUALIOS PRIEŽIŪROS PERSONALO – SOCIALINIO DARBUOTOJO PADĖJĖJO, LANKOMOSIOS PRIEŽIŪROS DARBUOTOJO, ASMENINIO ASISTENTO ĮŽANGINIAI MOKYMAI

Pradžia » Kursai » Profesiniai kursai » Mokymai socialiniams darbuotojams » INDIVIDUALIOS PRIEŽIŪROS PERSONALO – SOCIALINIO DARBUOTOJO PADĖJĖJO, LANKOMOSIOS PRIEŽIŪROS DARBUOTOJO, ASMENINIO ASISTENTO ĮŽANGINIAI MOKYMAI

Tipas: Kursai
Lygis: Pradedantiesiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 40 ak. val.
Organizatorius: KVK Mokymo ir paslaugų centras

Kaina: 100€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Nuotoliniai

Nuotoliniai

Kursų tikslas – kurti socioedukacines aplinkybes individualios priežiūros personalui įgyti žinias, plėtoti supratimą ir įgūdžius klientams teikti paslaugas, atsižvelgiant į jų unikalius poreikius.
Kurso uždaviniai:
1. Supažindinti individualios priežiūros personalą su socialinių paslaugų teikimo procesu, įskaitant teikimo procedūras ir etapus.
2. Įgyvendinti supratimą apie asmens raidos ypatumus bei suvokti ligos ir negalios poveikį individui, kad galėtų tinkamai reaguoti į šiuos veiksnius.
3. Tobulinti socialinius ir bendravimo įgūdžius, kurie yra esminiai teikiant socialinę pagalbą klientams ir užtikrinant jų gerovę bei pasitenkinimą.
4. Mokyti efektyviai dirbti ir bendradarbiauti komandoje su kitais specialistais, siekiant užtikrinti aukštą paslaugų kokybę ir klientų poreikių patenkinimą.

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos