Individualios priežiūros darbuotojo 160 val. mokymai

Pradžia » Kursai » Profesiniai kursai » Mokymai socialiniams darbuotojams » Individualios priežiūros darbuotojo 160 val. mokymai

Tipas: Kursai
Lygis: Visiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 4 sav. (160 ak. val.)
Organizatorius: Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras

Kaina: 299€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-06-10

Internetu

nuo 17:00 val.

2024-07-22

Internetu

nuo 17:00 val.

Programos tikslas: parengti kvalifikuotą individualios priežiūros darbuotoją, susipažinusį su socialinėmis paslaugomis, individualios priežiūros personalo veikla, socialinių paslaugų teikimą pagal asmeniui nustatyta poreikį, užtikrinant asmens higieną ir asmens saugumą.

Mokymų programa:

Individualios priežiūros darbuotojo profesinės kompetencijos tobulinimo mokymų programa skirta parengti kvalifikuotą individualaus priežiūros darbuotoją, kuris gebėtų teikti paslaugų gavėjui socialines paslaugas pagal nustatytą poreikį, užtikrinant asmens higieną ir paslaugų gavėjo saugumą užtikrinančias sąlygas. Mokymų ir praktinėje veikloje įgis žinių apie bendravimo ir bendradarbiavimo su skirtingomis klientų grupėmis ypatumus socialinių paslaugų teikimo procesuose. Socialinio darbo bendravimo pagrindas – abipusė pagarba ir pasitikėjimas – neatsiranda staiga, kartais tai būna gana su¬dėtingas ir skausmingas procesas. Neretai būna, kad klientai ne iš karto pasitiki individualios priežiūros darbuotoju dažnai manipuliuoja, meluoja, nes taip yra išmokę norėda¬mi išgyventi ir pasiekti savo tikslus. Būtent šioje mokymų programoje mokymų dalyviai remdamiesi, dėstytojų praktika, gebės užmegzti ir palaikyti ryšį su skirtingomis paslaugų gavėjų grupėmis ir jo aplinka, supras kliento gyvenimo skirtingose vietose savitumus, kad nenutrūktų ben¬dravimas ir išliktų pasitikėjimu, profesine etika grįstas tarpusavio ryšys su paslaugų gavėju ir jo aplinka. Taip pat bus pateiktos rekomendacijos ir instrukcijos kai elgtis ir dirbti su:
 agresyviais klientais (paslaugų gavėjo elgesys – darbuotojo atsakas),
 neprigirdinčiais ar klausos negalią turinčiais žmonėmis,
 su socialinę riziką patiriančiais vaikais ir jų šeimomis,
 vaikais su negalia ir jų šeimomis, likusiais be tėvų globos vaikais,
 daugiakultūrinėje aplinkoje esančiais asmenimis.
Mokymų dalyviai gebės spręsti kilusius konfliktus, atpažins paslaugų gavėjo neverbalinius pranešimus, juos teisingai interpretuos ir į juos reaguos. Tai pat žinos kaip pateikti atvirus ir uždarus klausimus atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją. Susipažins su trimis empatijos lygmenimis, kurie padės dar labiau išvystyti profesinį pasitikėjimu grindžiamą paslaugų gavėjo ir individualios priežiūros darbuotojo ryšį. Laikytis bendravimo etikos normų bendraujant su klientu, jo šeimos nariais ir kitais suinteresuotais asmenimis. Mokymų dalyviai bus ugdomi skatinti kliento savarankiškumą, būtiną kasdieniniame gyvenime; nustatyti ir tenkinti higienos poreikius, formuoti asmens higienos įgūdžius; apsitarnauti tualete, kūno švaros procedūrose, odos, plaukų, rankų, kojų priežiūroje; pagalba ir asistavimas klientams su įvairaus pobūdžio negalia; pagalba besinaudojančiam tualeto, prausimosi, maudymosi vonioje ir duše techninės pagalbos priemonėmis.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos